Bornova’da Düğün Fotoğraf Çekimleri

Home  >>  Genel  >>  Bornova’da Düğün Fotoğraf Çekimleri

Bornova’da Düğün Fotoğraf Çekimleri

Bornova düğün fotoğrafçısı olarak İzmir‘in pek çok ilçesinde gerçekleştirdiğimiz fotoğraf çekimlerini Bornova‘da da devam etmekteyiz. Bornova fotoğraf çekimi yaparken en çok keyif aldığımız yerlerden birisi.

Düğün günü, düğünden önce yada sonra güzel ve eğlenceli fotoğraflara sahip olabilmek için tek ihtiyacınız olan gelinlik ve damatlık Düğün günü fotoğraf çekimi çiftlerin en çok uzak durmak istedikleri konuların başında geliyor, zira yorucu ve stresli olan düğün gününde zaman kısıtlıyken araya bir de fotoğraf çekimi sıkıştırmak oldukça zor ve zahmetli. Vakti bol olan ve organizasyon işiyle ilgilenmeyen çiftler için elbette düğün günü çekimleri de çok keyifli geçiyor. ortalama 2-3 saatlik bir fotoğraf çekimi yeterli olabiliyor. Yani albüm için yeterli olacak fotoğraflar çok rahat bir şekilde düğün günü çıkabiliyor. Ancak çiftlerin daha rahat şekilde fotoğraf çekimine gelmeleri için biz her zaman eğer şartlar uygunsa düğün sonrası fotoğraf çekimini tavsiye etmekteyiz.

İzmir Düğün Fotoğrafçısı - murat dutlu

Bornova düğün fotoğrafçısı – Murat Dutlu

Telefon : 0553 213 9626

Mail : muratdutluu@gmail.com

Bir Bildiri Var so far:

  1. belinay dedi ki:

    02,03,2018 tarihinde nişan çekimi için Murat beyle anlaştık, fotoğrafların hepsi çok güzeldi albümümüz de çok güzel oldu çok teşekkür ederiz. Ellerinize sağlık. Bu sayfadan bulduk, bu sayfadan teşekkür etmek istedik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat