Drone Çekimi Gördes Manisa

Manisa‘nın Gördes ilçesinde üretim faaliyetlerine devam eden gübre fabrikası Agrosin’in drone ile kısa bir tanıtım videosunu oluşturduk. Hem dış hem iç mekan olarak iki farklı alanda yaptığımız çekimler yaklaşık olarak 1 saat civarında sürdü.

Drone ile fotoğraf çekimi ve video çekimi yaparak firmanın bu alandaki taleplerine cevap verdik. Drone çekimi konusunda sizler de profesyonel bir destek almak isterseniz bizimle iletişim kurarak bilgi edinebilirsiniz.

Fabrikalar ve kurumlar için tanıtım filmi iki farklı paket olarak sunulmaktadır. İlk paket sadece drone çekimi, ikinci paket ise drone + içeriden ve dışarıdan profesyonel bir yer kamerası ile görüntüler kaydederek çok daha zengin bir çekim ortaya koymak. Sadece drone ile yaptığımız çekim aşağıda yer almaktadır.

Agrosin firması leonardit gübre üretimi yapan bir firma. Firmanın bu alandaki üretim süreci, dış görüntüleri, iç mekan görüntüleri ve genel görüntülerini drone çekimi yaparak gerçekleştirdik.

Gördes Drone Çekimi Firması

Firmamız Manisa ili, Gördes ilçesi ve ülke genelinde hemen her yerde çekim yaparak sizlerin bu alandaki kurumsal taleplerine çözüm önerileri sunmaktadır. Sadece drone çekimi, detaylı tanıtım filmi, fotoğraf çekimi, firma tanıtım filmi gibi aklınıza gelebilecek pek çok farklı fotoğraf ve video hizmetinde sizlerin gereksinimlerine yönelik çözüm üretmektedir.

MURAT DUTLU
0553 213 96 26

Yorum yaz