Alaçatı Biblos Evlilik Teklifi Fotoğraf + video Çekimi

Evlilik teklifi için Biblos otel Alaçatı’yı tercih eden çiftlerimize otel içinde evlilik teklifi sürecinde fotoğraf çekimi yaptık. Çiftimiz bir hayli heyecanlıydı, bu süreçte mümkün olduğunca yönlendirerek en iyi fotoğraflar için çalıştık. Evlilik teklifi sürecinde tamamen doğal kareler elde ettik.

Fotoğraf çekimini Biblos otel içinde rüya gibi bir bahçede yaptık. Bu alan havuzun hemen yanında yer alıyor. Zaman zaman havuz başında da çiftimizle çekimler gerçekleştirdik.

biblos otel evlilik teklifi alaçatı fotoğraf çekimi

Doğal Fotoğraflar!

Fotoğraf çekimi sürecinde çiftlerimizden beklediğimiz tamamen doğal davranmaları. Doğal fotoğraflar o anı simgeleyen en önemli kareler. Mimikler, davranışlar, işaretler ve çok daha fazlası doğal karelerde mevcut. Bizler de Alaçatı fotoğrafçı ve videographer (video klip) ekibi olarak en iyi şekilde çiftlerimizi yönlendirerek kalıcı hikayeler bırakıyoruz.

biblos otel alaçatı fotoğrafçı

Alaçatı Evlilik Teklifi Fotoğraf Çekimleri

Alaçatı’da evlilik teklifi yapmak isteyen ve bu anları kaydetmek anılar bırakmak isteyen çiftlerimiz için profesyonel olarak destek sağlamaktayız. Evlilik teklifi sürecinde plana uygun şekilde o an en mutlu ancak en heyecanlı anlarınızı kaydetmekteyiz. Fotoğraf çekimi, video klip çekimi ve drone çekimi tümü birlikte ya da tek bir paket olarak tercih edebilirsiniz. Bu sayfada yer alan Alaçatı evlilik teklifi fotoğraf çekimleri Biblos otel içinde gerçekleşmiştir.

Biblos otel alaçatı fotoğrafçı
Alaçatı fotoğrafçısı, evlilik teklifi fotoğrafçısı, düğün fotoğrafçısı

Rüya gibi bir çekim!

Fotoğraf çekimi ya da video klip çekimleri için anılarınızı geleceğe taşımaktayız. Rüya gibi bir fotoğraf çekimi, video klip çekimi için biz hazırız. Tek yapmanız gereken çekim programı için bizlerden rezervasyon oluşturmak. Rezervasyonunuzun ardından belirlenen tarihte çekim için sizlerleyiz.

Alaçatı’da fotoğraf çekimi sürecinde sunduğumuz hizmetlerden bazıları;

  • Düğün fotoğraf çekimleri; Her türlü dış çekim ve düğün ile ilgili fotoğraf ve video klip çekimlerinde sizlerleyiz.
  • Dış çekim; Alaçatı sokaklarında ve sahilde rüya gibi bir fotoğraf çekimine hazır mısınız? Gün batımıyla sonlanan fotoğraf çekimlerimizde sınırsız fotoğraf ve sınırsız mutluluk vaad ediyoruz.
  • Evlilik teklifi fotoğraf çekimi; Evliliğe adım attığınız bu özel anlarınızda fotoğraf ve video klip hizmetimiz ile yanınızdayız.
  • Tüm bunların dışında çift fotoğraf çekimleri ile tatilinize özel hatıralar eklemekteyiz.

Rezervasyon için;
MURAT DUTLU
0553 213 96 26

Yorum yaz