İzmir Düğün Fotoğrafı Çekilecek Yerler – Mekanlar

İzmir Düğün Fotoğrafı Çekilecek Yerler Listesi

İzmir düğün fotoğrafı çekilecek yerler listesi oldukça uzundur. Çiftler Ege’nin incisi bu güzel şehrin farklı alanlarında harika dış çekim düğün fotoğrafları çektirerek güzel bir anı bırakmak için İzmir’i tercih ederler. İyi bir mekan ya da konumda dış mekan fotoğraf çekimi yapmak, iyi fotoğrafların ortaya çıkmasını sağlayacağından bizler de burada sizlere İzmir düğün fotoğrafı çekilecek yerler konusunda listelemek istedik. En iyi düğün fotoğrafı nerede çekilir? İzmir düğün fotoğrafı çekilecek yerler neresidir, bu konuyla ilgili olan yazımızı okuduğunuzda bilgi sahibi olabileceksiniz.

Sizin için en özel anlardan birisini çok daha iyi karelerle ölümsüzleştirmek için, fotoğraf çekiminin iyi olması gerekmektedir. Bu bağlamda güzel kareler yakalamak, geleceğe çok güzel anılar bırakmak için düğün fotoğrafları çektireceğiniz İzmir düğün fotoğrafı çekilecek yerler konusunda bilgi almış ve seçimini önceden yapmış olmanız gerekmektedir.

Düğün fotoğraf çekimi için dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan birisi de çekim saatleridir. Çekim yapılacak olan saatte gün ışığının dik açılarla gelmemesi çok daha tatmin edici fotoğrafların ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Bu yüzden fotoğraf çekimini daha yaz aylarında saat 16:00 dan sonra başlamak isabetli bir tercih olabilir.

İzmir düğün fotoğrafı çekilecek yerler konusunda fikir verirken sizler de kendi belirlediğiniz alanlarda doğru zaman ve tarih aralığında harika bir çekim yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizler de bu mutlu anlarınızda sizin yanınızda olarak en iyi karelerle ölümsüzleştirmek için çalışmaktayız.

SULTANLAR VADİSİ DÜĞÜN FOTOĞRAFLARI

İnsan kalabalığından ve şehrin gürültüsünden kurtulmak, ormanlık alan içinde göl ve iskele konseptli fotoğrafların yanı sıra pek çok farklılıkları konu alan İzmir düğün fotoğrafı çekilecek yerler den birisinde fotoğraf çekimi yaptırmak için Urla sultanlar vadisi gelin ve damatlar için büyük bir kolaylık sunmaktadır.

urla sultanlar vadisi dış çekim düğün fotoğrafları, düğün fotoğrafçısı izmir, alaçatı düğün fotoğraf çekimleri

ALAÇATI DÜĞÜN FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ

İzmir düğün fotoğrafı çekilecek yerler listesinin ilk sırasında tarihi evleri, çiçeklerle bezenmiş sokakları adeta açık hava stüdyosunu andıran Alaçatı vardır. Bu yüzden pek çok çift düğün albümü çekimi için Alaçatı’yı tercih etmektedir.

Alaçatı dış çekim fotoğrafçı, İzmir düğün fotoğrafçısı
İzmir düğün fotoğrafçısı, Alaçatı düğün fotoğrafları
alaçatı düğün fotoğrafçsı, alaçatı düğün fotoğrafları , murat dutlu

EDWARD WHİTTALL GARDEN DÜĞÜN FOTOĞRAFLARI

Edward whittall garden düğün fotoğraf çekimi isteyen çiftler için harika bir botanik bahçesi. Tenha ve nezih bir ortamda fotoğraf çekimi isteyen çiftler için rezervasyon ile giriş yapılan bu alanda birbirinden güzel fotoğraflar elde etmek mümkün.

Edward Whittall Garden Düğün Fotoğrafçısı
Edward Whittall Garden Köşkü Düğün Fotoğrafları
Edward Whittall Garden Köşkü Düğün Fotoğrafları
Edward Whittall Garden Köşkü Düğün Fotoğrafları, İzmir düğün fotoğrafçısı
Edward Whittall garden dış çekim fotoğrafçı
Edward Whittall garden dış çekim fotoğrafçı

İNCİRALTI KENT ORMANI DÜĞÜN FOTOĞRAFLARI

izmir düğün fotoğrafçısı, izmir düğün fotoğrafları, murat dutlu

Düğün günü fotoğraf çekimleri için en çok tercih edilen İzmir içi mekan İnciraltı kent ormanıdır. Düğün günü yapılacak olan fotoğraf çekimleri için ulaşımının kolay olması, ışığı ve yeşil ormanlık alanda bulunması çiftleri ve fotoğrafçıları cezbetmektedir.

KARAGÖL DIŞ ÇEKİM FOTOĞRAFLARI

İzmir’in Yamanlar dağı bölgesinde bulunan ve Menemen belediyesine bağlı olarak hizmet veren Karagöl Tabiat Parkı fotoğraf çekimi için oldukça uygun alanlardan birisi. Özellikle sonbahar mevsiminde kartpostal gibi fotoğraflar çekmek mümkündür.

İzmir karagöl fotoğraf çekimi
Karagöl sonbahar fotoğraf çekimi, izmir karagöl fotoğrafları, hamile fotoğraf çekimi İzmir

EFES DÜĞÜN FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ

Efes düğün fotoğraf çekimleri - Murat Dutlu
Efes düğün fotoğraf çekimleri – Murat Dutlu

BERGAMA KALESİ DÜĞÜN FOTOĞRAFLARI

Bergama düğün fotoğrafçısı taleplerinizi neticelendirmek adına ekibimiz, Bergama kalesinde harika bir çekim gerçekleştirdi. Kale içerisinde fotoğraf çekimi yapmak ücretli. Bu yüzden önceden rezerasyon yaptırmak ve çekim bedelini ödemek gerekiyor. Burada çekim yaptırmak isteyen çiftler için önceden buna göre programınızı yapmalısınız.

KUŞADASI DÜĞÜN FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ

kuşadası düğün fotoğrafları murat dutlu

İzmir düğün fotoğrafı çekilecek yerler için bir diğer alternatifler arasında Kuşadası düğün fotoğraf çekimleri vardır. Şehir merkezine yakın oluşu ve birbirinden farklı mekanları bünyesinde barındıran Kuşadası harika fotoğrafların ortaya çıkması için güzellikleri barındırmaktadır.

ŞİRİNCE DÜĞÜN FOTOĞRAFI ÇEKİMLERİ

izmir şirince düğün fotoğrafları, murat dutlu

Düğün sonrası ya da düğün öncesi çekim için güzel mekanlardan birisi de Şirince’dir. Düğün günü fotoğraf çekimleri için Şirince‘yi önermemekteyiz. Özellikle İzmir’de yapılacak olan düğünlerde Şirince‘de fotoğraf çekimini düğün günü yapmak büyük sıkıntı ve zorlukları da beraberinde getirebilir, bu yüzden bizim her zaman önerimiz, düğün sonrası fotoğraf çekimi olmaktadır.

FOÇA DÜĞÜN FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ

Foça’nın tarihi dokusunu fotoğraflara yansıtmak ve birbirinden harika düğün fotoğraflarına sahip olmak isteyen çiftlerin ilk tercihi foça oluyor. Foça düğün fotoğrafçısı ekibimiz ile siz de tanışarak harika düğün fotoğraflarına sahip olmanız mümkün.

Foça düğün fotoğrafları
Foça düğün fotoğrafçısı
Murat Dutlu
Foça düğün fotoğrafları, murat dutlu

İzmir düğün fotoğrafı çekilecek yerler listemizde Alaçatı’ya en iyi alternatiflerden birisi Foça’dır. Alaçatı‘nın son dönemde pek çok gelin ve damat tarafından fotoğraf çekimi için tercih edilmesi, bu bölgede yaşayan kişileri rahatsız etmektedir. Bu yüzden Foça,  Alaçatı‘ya çok iyi bir alternatif olmaktadır. Gelin ve damatların az olması bölge halkının fotoğraf çekimlerine daha sıcak bakmasını sağlamaktadır. Bu da çekimi büyük ölçüde etkilemektedir.

RUSTİK DEKOR DIŞ ÇEKİM KONSEPTLERİMİZ

Dış çekim konseptlerini çekim için uygun alanlara kurulum yaparak çekimleri gerçekleştirmekteyiz. Aksesuarlarımızın tümü katlanır ve portatif şekilde tasarlanmıştır. Böylece pek çok yere kolay taşınabildiği gibi aynı zamanda hızlı kurulum yapılabilmektedir. Fotoğraflara estetik ve güzel bir his kazandırması adına hazırladığımız bu özel dekorlar İzmir sınırları içinde çekim için uygun olan her yerde hazırlanabilmektedir.

Aksesuarlı dış çekim İzmir
Aksesuarlı dış çekim İzmir, üçgen tag, gelin tagı, dış çekim tagı, izmir dış çekim
Rustik dekor dış çekim İzmir
Rustik dekor dış çekim İzmir, aksesuarlı, konseptli dış çekim
Rustik düğün fotoğrafları, rustik dış çekim, Murat Dutlu
İzmir rustik dekor dış çekim, Murat Dutlu

Düğün fotoğraf çekimi hakkında fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0553 213 96 26
MURAT DUTLU

Bir yorum var

  1. konyadan 29 Mart 2019 Send Reply

Yorum yaz