İzmir Karagöl Dış Çekim Fotoğraf Çekimi

İzmir dış çekim fotoğraf çekimi için sıradanlığın dışına çıkıp farklı bir mekan arayışındaysanız İzmir’in yamanlar dağının üstünde yer alan Karagöl sizin taleplerinize cevap verebilir. Ormanlarla kaplı bir alanda yer alan doğal set gölü olan Karagöl çevrede en özel göller arasında yer almaktadır. Pazar günleri göl civarında fotoğraf çekimi yapmayı planlıyorsanız bizim tavsiyemiz günü değiştirmeniz olacaktır. Çünkü Pazar günleri piknik yapanlara ve mangalcılar göl civarında çokca olacağı için çekim gününü değiştirmek çok daha güzel fotoğrafların çıkmasını sağlayacaktır. Özellikle sonbahar fotoğrafları seviyorsanız Karagöl sizin için vageçilmez bir konum olabilir.

İzmir düğün fotoğrafçısı dış çekim, Karagöl sonbahar dış çekim
İzmir düğün fotoğrafçısı dış çekim karagöl fotoğrafları, İzmir karagöl sonbahar dış çekim

Sonbahar aylarında fotoğraf çekimi için doğal bir ortam sunan Karagöl yaz aylarında da özel saatlerde harika fotoğrafların ortaya çıkması için güzel bir doğa sunuyor. Karagöl bin metrekarelik bir alanda yer alan küçük bir krater gölüdür. Gölün etrafında yer alan gür ormanlar gölün görünümünü çok daha güzel kılmaktadır. Gölün çevresinde yer alan söğüt ve çınar ağaçları sonbahar mevsiminde yapraklarını toprak ile buluşturduğunda ortaya eşsiz manzaraların çıkmasını sağlıyor. İzmir karagöl dış çekim fotoğraf çekimi için sizler de bu eşsiz manzara eşliğinde harika fotoğraflara sahip olabilirsiniz.

Karagöl Sonbahar Dış Çekim Fotoğrafları

İzmir karagöl fotoğraf çekimi
Karagöl sonbahar fotoğraf çekimi, izmir karagöl fotoğrafları, hamile fotoğraf çekimi İzmir

Yukarıda İzmir Karagöl’de kasım ayında çekmiş olduğum bir fotoğrafı görmektesiniz. Sonbahar temasına uygun son derece şık ve estetik ile buluşmuş birbirinden güzel fotoğraflara sahip olmak için sizler de benimle irtibata geçebilirsiniz.

İzmir karagöl fotoğraf çekimi, karagöl sonbahar fotoğrafları
İzmir karagöl düğün fotoğrafları, düğün fotoğrafçısı karagöl
izmir karagöl dış çekim fotoğrafçı, dış çekim sonbahar fotoğrafları, izmir dış çekim fotoğrafçı

İzmir düğün fotoğrafçısı olarak bizler hamile fotoğraf çekimi, nişan fotoğraf çekimi gibi özel günleriniz için birbirinden güzel fotoğraflar çekmek sizi bu özel günlere hazırlamak ya da özel günlerinizi unutulmak kılmak için çalışmaktayız. Sizler de bu konuda detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden benimle irtibata geçebilirsiniz.

TEL- WHATSAPP : +90 553 213 96 26
MURAT DUTLU

Yorum yaz