Hamile fotoğraf çekimi İzmir

Alaçatı düğün fotoğrafçısı
Alaçatı dış çekim fotoğrafçısı, Alaçatı fotoğrafçı

Hamile fotoğraf çekimi İzmir

Hamile fotoğraf çekimleri bebeğin dünyaya gelmeden önce anne karnında son fotoğraflarıdır. Bu yüzden gerek anne gerekse bebek için son derece anlamlı ve önemli fotoğrafları oluşturur. Hamile fotoğraf çekimleri ortalama olarak 1-2 saat sürmektedir. Anne ve bebeği yormamak adına çekim saati bu bağlamda kısa tutulmaktadır. Hamile fotoğraf çekimleri için anne önceden kıyafet tercihi yapmalı ve rahat bir kıyafet ile çekimi gerçekleştirmelidir.

İzmir karagöl fotoğraf çekimi
Karagöl sonbahar fotoğraf çekimi, izmir karagöl fotoğrafları, hamile fotoğraf çekimi İzmir
Murat Dutlu
Hamile fotoğraf çekimi, alaçatı hamile fotoğrafları, alaçatı hamile albümü çekimi

Bebek ve Anne için özel fotoğraflar…

Birbirinden güzel fotoğrafların yanı sıra bebeğin anne karnındaki son fotoğrafları olan bu görüntüler aile için büyük önem taşımaktadır. Anne, Baba ile gerçekleştirilen çekimi İzmir içi, Alaçatı, Urla, başta olmak üzere pek çok farklı alanda yapmaktayız. Sizler de bebeğinizin doğmadan önce fotoğraflarını ölümsüzleştirmek ve güzel bir albüme sahip olmak için bize ulaşın.

murat dutlu

İLETİŞİM

Tel – Whatsapp: 553 213 96 26

Murat Dutlu

Hamile Albüm Fotoğraf Çekimi

Hamile fotoğraf çekimi hamilelik süresi boyunca doktorun uygun gördüğü zaman dilimlerinde yapılabilmektedir. Son derece keyifli olan hamile fotoğraf çekimleri aynı zamanda çiftin çekirdek aile olmadan önceki son fotoğrafları olması bakımından da önemlidir. Hamile fotoğraf çekimi sırasında farklı konseptler dahilinde birkaç saatlik süren çekim yapılır.

Anne ile babanın son kez baş başa fotoğrafları olan bu özel kareler, hamile çekim konseptinin bir parçasıdır. Farklı konseptler dahilinde yapılan fotoğraf çekimleri ile anne ve baba hamile çekimi ile oldukça şık ve güzel bir albüme sahip olmaktadır. Hamile dış çekim fotoğraf çekimi ile sizlere en özel albümler bırakmak ve anılarınızı geleceğe taşımak için çalışmaktayız.

Yorum yaz