Bergama Düğün Fotoğrafçısı

Home  >>  Genel  >>  Bergama Düğün Fotoğrafçısı

Bergama Düğün Fotoğrafçısı

Bergama düğün fotoğraf çekimleri ile ilgili olarak fotoğrafçı mı arıyorsunuz? Bergama düğün fotoğrafçısının yanı sıra İzmir düğün fotoğrafçısı olarak düğün günü veya albüm çekimi için birbirinden güzel karelerle bu en mutlu anınızı ölümsüzleştirmek yıllar sonra fotoğraflara baktığınızda yüzünüzde tatlı bir tebessüm bırakabilmek için çalışıyoruz.

Bergama pek çok açıdan tarihi dokusu olan, tarihi güzellikleri bünyesinde barındıran önemli ilçelerden birisi konumundadır. Bergama’da bu tarihi güzellikleri fotoğraflarınıza yansıtmak, düğün albüm çekiminizi Bergama’da yapmak isterseniz aşağıdaki telefon numaralarından bana ulaşabilirsiniz.

Telefon : 0553 213 9626

Mail : muratdutluu@gmail.com

Bergama’nın tarihteki adı Parg-a-uma olarak bilinmekteydi. Perg kelimesi Berg anlamına gelen Arapça’daki Burç yani kale anlamına gelmekteydi. Uma ise “Halk” demektir yani Kale Halkı anlamına gelen bir sözcük ortaya çıkmaktadır.

Helenistik çağdan günümüze ulaşmış tek antik başkent olma özelliği ile Bergama günümüzdeki önemi büyüktür. İnsanlık tarihinin binlerce yıllık serüvenine tanıklık eden Bergama Unesco Dünya Miras Listesi’nde 999. sırada yer alan bir kenttir.

Bizler de insanlık için bu denli tarihi dokuya sahip olan önemli kentte Bergama düğün fotoğrafçısı olarak hizmet vermekten büyük mutluluk duymaktayız.

Bergama Düğün Fotoğrafçısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat