Alaçatı İzmir Dış Mekan Düğün Fotoğrafçısı

Home  >>  Genel  >>  Alaçatı İzmir Dış Mekan Düğün Fotoğrafçısı

Alaçatı İzmir Dış Mekan Düğün Fotoğrafçısı

Alaçatı izmir dış mekan düğün fotoğrafçısı olarak 2018 yılı yaz sezonunda düğün fotoğrafçısı rezervasyon fırsatlarımız başlamıştır.

 

2018 yılı yaz sezonu düğün fotoğrafçısı olarak İzmir’de farklı ve birbirinden güzel mekanlarda düğün fotoğrafı çekimleri yapmaktayız. İşimizin çok eğlenceli ve keyifli olduğunun farkındayız sizlerin enerjisi ve mutluluğunun bizlerdeki yansıması “eğlenceli fotoğraf” olmaktadır.

İzmir merkeze 80km uzaklıkta olan bu şirin beldede fotoğraf çektirmek isterseniz düğün gününüz dışında bir gün ayırmanız gerekiyor. Düğün öncesi veya düğün sonrası olabilen çekimi bizler genel olarak düğün sonrası rahat rahat yapma taraftarıyız.

Düğün fotoğrafları çekimi için bu şirin beldeyi tercih ediyorsanız oldukça güzel bir tercih. Alaçatı’nın nostalji dolu sokaklarında birbirinden güzel fotoğraflar ile hem eğlenecek hem de mutluluğunuzu fotoğraflara taşıyacağız.

Alaçatı fotoğraf çekimimizin ilk aşaması Alaçatı sokakları, ardından sahil ve isteğe bağlı olarak delikli koy olmaktadır.

Çiftlerimiz dilerse birden fazla mekanda çekim yaptırabilir. Mekan sınırlaması koymuyoruz, 4-5 saatlik çekimi yani tüm günümüzü sizler için ayırıyoruz. Bu da daha güzel daha iyi fotoğrafların ortaya çıkması anlamına geliyor. Gerek sizin fotoğraf çektirmeye alışmanız için bu saat sınırını uygun bulmaktayız. Aksi halde 1-2 saatlik çekimde çiftler daha alışmadan, açılmadan çekim bitmiş oluyor bu da çiftlerin enerjisini tam olarak albüme yansıtamaması anlamına geliyor.

İzmir Alaçatı düğün fotoğrafçısı

Sonuç olarak Alaçatı düğün fotoğrafçısı arıyorsanız hemen buradaki iletişim bölümüne tıklayarak benimle ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sizler de birbirinden güzel albüm ve fotoğraflara sahip olmak için hemen iletişime geçip tarihinizi alın.

Görüşmek üzere…

 

Alaçatı düğün fotoğrafları

Alaçatı fotoğrafçı – Murat Dutlu

Sultanlar vadisi düğün fotoğraf çekimi

izmir düğün fotoğrafçısı

Bir Bildiri Var so far:

  1. aysel dedi ki:

    Çok güzel benim 2018 aralık ayında düğünüm var lütfen fiyat teklifinizi mail adresime alabilir miyim. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat