Aliağa Drone Çekimi – Drone Kiralama

İzmir Aliağa Organize Sanayi Bölgesi drone çekimi ve drone kiralama hizmetlerimiz ile her zaman havadan çekim ile yanınızdayız. Drone çekimi konusunda Aliağa’da 5.000 hektarlık alanda faaliyet gösteren sanayi bölgesi ve diğer pek çok alanda hizmet yürütmekteyiz.

Türkiye’nin en büyük OSB’lerinden birisi konumunda bulunan Aliağa OSB, burada faaliyet gösteren 250 civarında fabrikayı bünyesinde barındırır. Aliağa limanına yakın olması sebebiyle Aliağa Organize sanayi bölgesi kritik öneme sahip olan bir konumda yer alır. Burada faaliyet gösteren fabrikalar kimya, petrokimya, metal, plastik, tekstil, enerji, inşaat alanında üretim yapar.

Tüpraş gibi Türkiye’nin en önde gelen kurumlarından birini de içinde barındıran OSB, petrokimya konusunda önemli bir alandır.

Aliağa Drone Çekimi

Bizler geçmişten günümüze İzmir drone çekimi firması olarak her zaman profesyonel çözüm olanakları ile gereksinimlere yönelik hizmet sağlamaktayız. Drone çekimi konusunda firmalara çözüm imkanları sunmaktayız. Havadan fotoğraf ve video çekimi yaparak işletmenizi daha farklı bir göz ile tanıtabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz verileri sizlere sağlıyoruz.

Drone çekimi için talep ettiğiniz hizmeti detaylı olarak bizlerle paylaşarak detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

MURAT DUTLU
0553 213 96 26

Yorum yaz