Alsancak düğün fotoğrafçısı

Alsancak düğün fotoğrafçısı, özel gün ve düğün organizasyonlarınızı ölümsüzleştirir ve birbirinden güzel anılar bırakır. Düğün sürecinde fotoğraf ve video çekimi için profesyonel destek ile yanınızdayız. İzmir Alsancak düğün fotoğrafçısı olarak size özel çözümler sunuyoruz.

Alsancak Düğün Fotoğrafları

Alsancak düğün fotoğrafçısı

Sevda ve Erkan’ın Fuar evlendirme dairesi‘nde gerçekleştirilen nikahlarının, ardından Konak Pier‘de bulunan Narjill isimli mekanda küçük bir fotoğraf çekimi gerçekleştirdik. Masa süslemesi için organizasyon firmasından destek alındı. Mekanın iç kısmında da daha loş bir ışıkta harika fotoğraflar çektik.

Alsancak düğün fotoğrafçısı, düğün fotoğrafları alsancak

Detaylar organizasyonun en önemli kısmı..

Alsancak fotoğrafçı, düğün fotoğrafçısı, dış çekim

Fotoğraf çekimi sürecinde detaylar her zaman önemlidir. Gelinlik detayları ve masa süsleme detayları fotoğraf çekiminde günü daha anlamlı kılan harika fotoğrafların oluşmasını sağlar. Çiftlerin yüzük detayları, ilk buluşmadaki yüz ifadeleri, mimikler, nikah sürecinde konukların yüzlerindeki mutluluk ve tebessüm karışımı ifade ve daha fazlası.. Kısacası fotoğraf çekimi için detaylar bazen esas olguyu anlatmada etkin rol oynamaktadır.

Alsancak düğün fotoğrafçısı olarak dış çekim, düğün hikayesi, düğün günü takip fotoğraf ve video klip hizmeti, çiftler için save the date, düğünden sonra ya da önce bir gün yapılan eğlenceli ve tam gün dış çekim. Aklınıza gelebilecek her türlü fotoğraf ve video hizmetimiz ile yanınızdayız.

MURAT DUTLU
0553 213 96 26

Yorum yaz