Atlı Düğün Fotoğrafları Dış Çekim İzmir

Atlı düğün fotoğrafları dış çekim İzmir, pek çok gelin damat fotoğraf çekimi için atları tercih etmektedir. Özellikle gelin damat çekimlerinde sıklıkla kullanılan atlar sadık ve uysal hayvanlardır. Atların genel yapısı itibariyle saldırgan bir ruh haline sahip olmadığı bilinir. Fotoğraf çekimlerinde kullanılan ve fotoğrafa farklı bir güzellik kazandıran bu sadık dostlarımız hem duygusal olması hem de kendilerine has karakteristik özellikleri sebebiyle fotoğraflara hoş bir görünüm kazandırmaktadır. İzmir atlı dış çekim fotoğrafları bu yüzden son zamanlarda giderek artmıştır.

Gelin damat at fotoğrafları, at pozu gelin damat izmir,
Atlı dış çekim fotoğrafları İzmir

Atlı Fotoğraf Çekimi İzmir

Fotoğraf çekiminde tercih edilen atın vakur duruşu fotoğrafın estetiğini olumlu anlamda etkilemekte ve fotoğrafa farklı bir boyut kazandırmaktadır. Atlı fotoğraf çekimi için siz de bize ulaşarak bu özel fotoğraflara sahip olabilirsiniz. Fotoğraf çekimi sürecinde atlar ile safari yapılarak orman ve kır konsepti olarak dilediğiniz tarzda fotoğraflara sahip olabilirsiniz. Düğün albümü yaptırmak isteyenler için albümde 1,2 sayfanın bu konseptte olması albüme farklı bir hava kazandıracaktır.

İzmir atlı düğün fotoğraflarına sahip olmak istediğinizde siz de hemen İzmir düğün fotoğrafçısı ile iletişime geçerek hayal ettiğiniz bu özel fotoğraflara sahip olabilirsiniz. Özel günlerinizde geçmişten günümüze tarih boyunca insanın tüm yaşamına dokunmuş olan ve duygusal olarak bağ kurduğumuz bu özel hayvanlarla harika bir fotoğraf elde etmek için sizler de hemen bize ulaşabilirsiniz. Profesyonel hizmet ve en güzel fotoğraflara sahip olmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Atların Bilinmeyen Özellikleri

Atların bilinmeyen pek çok farklı özelliği vardır. Kendilerine has bir karakteristik özelliğe sahip olan bu özel hayvanlar hem ayakta hem de yatarak uyuyabilir. Atlar genellikle doğduktan sonra kısa süre içinde koşmaya başlar. Yeni doğan bir at kısa süre içinde ayakta durur ve hatta koşmaya başlayabilir. Tarihten günümüze insanlar için hem ulaşımda hem de taşımada kullanılan ve insanın gelişebilmesi için büyük bir öneme sahip olan bu evcil dostlarımızın ortalama ömrü 25 ile 33 yıl arasında değişmektedir. Fakat bir söylentiye göre 19.yy’da “Old Billy” isimli bir at 62 yıl boyunca hayatta kaldığı belirtilmiştir.

Atların iskelet yapısında 205 adet kemik bulunmaktadır. Erkek ile dişi at arasında diş bakımından oldukça büyük farklar olabilir. Erkek atın 40 dişi varken dişi atlarda ise bu rakam 36 olarak bilinir. Atların evcilleştirilmesi yaklaşık olarak 5000 yıl öncesine dayanır. Rusya ve kazakistan bölgelerinde evcilleştirilen atlar zaman içinde insanoğlunun ulaşım konusundaki ihtiyaçlarına cevap verir. Atlar otçul hayvanlardır ancak geviş getirmezler bu sebeple sindirim sistemleri oldukça hassas olup özel şekilde beslenme yapılması gerekir.

Atların gözleri büyük ve güzeldir, bu gözlerin başın sağ ve sol taraflarında olması onlara 360 derecelik bir görüş alanı sağlar. Bu güne kadar kaydedilen en hızlı at saatte 88km hızla koşmaktadır. Atlar günümüzde binicilik sporu için tercih edilir. Atlar yapısı ve karakteri gereği koşmak, zıplamak, hareket etmek istemektedir. Atlar kolay olarak paniğe kapılabilir. Bu gibi durumlarda biniciler atın panik havasını sezinleyerek bu korku ya da endişe durumunu ortadan kaldırmak için çalışmalıdır.

Dış Çekim Atlı Düğün Fotoğrafları

Atların insan yaşamı için bu derece önemli olması, duygusal olmaları insanlık tarihi için vazgeçilmez oluşu atlara farklı bir anlam ve önem kazandırmıştır. Tarihi pek çok olayda göz önünde olmayan kahramanlardan olan atlar, insan yaşamı için büyük öneme sahiptir. Bizler de dış çekim atlı düğün fotoğrafları için sizlerin fotoğraflarına farklı bir anlam kazandırmak için çalışıyor ve Atlı düğün fotoğrafları sahibi olabilmeniz için hizmet sunuyoruz. Daha fazla bilgi için bizi arayınız.

Murat Dutlu
+90 553 213 96 26

Yorum yaz