Buca Gaye Kuaför Gelin Hazırlık Fotoğraf Çekimi

Çiftimizin hazırlıklarına Buca‘da bulunan Gaye Kuaför‘de başladık. Hazırlık çekimleri saç ve makyaj sürecinde devam etti. Ardından kuaför içinde küçük bir çekim yaptık. Bahçe alanında da yine küçük bir çekim yaparak kuaför çekimlerini sonlandırdık.

Düğün günü fotoğraf çekimlerimiz satın alınan pakete göre değişmekle birlikte, eğer çiftlerimiz kapsamlı tüm gün paketi satın almışsa sabah hazırlıktan gece bitimine dek fotoğraf ve video klip olarak hizmet sunmaktayız. Fotoğraf ve video klip çekimi ayrıca drone çekimi gibi paket içeriğine göre tamamen çiftlerimizin talep ettiği hizmete göre çalışmaktayız. Bu paket içeriği anlaşma sürecinde çiftlerimizle karşılıklı görüşülerek oluşturulmaktadır.

Kuaförde nasıl fotoğraflar çıktığını merak eden çiftlerimiz için örnek olmasını istedik. Buca Gaye kuaförde gerçekleştirdiğimiz fotoğraf çekimlerimizden birkaç fotoğraf sizlerle.

Kuaför Fotoğraf Çekimleri

Kuaför fotoğraf çekimi için önemli bir bilgilendirme yapmak gerekirse; bu çekim türü dış çekime ekstra olarak pakete ek satın alan çiftlerimiz ya da tam gün fotoğraf çekimi ve klip hizmeti alan çiftlerimiz için geçerlidir. Çekimler ortalama 30 dakika ila 1 saat kadar sürmektedir.

İzmir düğün fotoğrafçısı ekibi olarak düğün fotoğraf çekimleri için en iyi çekim alanlarını kullanıyoruz. Urla ya da İzmir çekim platosu olmak üzere tamamen sizin tercihiniz doğrultusunda harika anılar oluşturuyoruz. Siz de hemen rezervasyon oluşturmak için bize ulaşın!

İzmir smyrna plato düğün fotoğrafları,
smyrna plato düğün fotoğrafları
Urla dış çekim düğün fotoğrafları sultanlar vadisi

MURAT DUTLU
0553 213 96 26

Yorum yaz