Çandarlı / İzmir Düğün Hikayesi Yeşim & Eray

İzmir düğün fotoğrafçısı ekibi olarak bulunduğumuz Çandarlı’da harika bir çekim gerçekleştirdik. Şimdi biraz bu düğünden bahsedip sizleri klip ile baş başa bırakacağız. Butik bir düğüne götüreceğiz şimdi sizi. Birbirinden güzel iki insanın bize sunduğu harika çekim imkanı ile sabah gelin hazırlık aşamasından gece bitimine dek fotoğraf ve video kaydettik. Fotoğrafçı olan damadın bize her koşulda yardımcı olması ile çekimimiz çok daha keyifli bir hale geldiğini söylemek mümkün. Çandarlı mezarcı babanın yeri mekanda yapılan organizasyon oldukça şirin ve keyifli olarak gerçekleşti.

Çandarlı Düğün Fotoğrafçısı

Çandarlı / İzmir düğün fotoğrafçısı, düğün fotoğraf çekimlerimiz gelin hazırlık aşamasından başlayarak devam etmektedir. Hazırlık aşamasında fotoğraf ve video kaydı alınarak günün anlam ve önemini en iyi şekilde anlatacak olan kareler elde edilir. Böylece geleceğe harika anılar bırakmak üzere çekime başlanmış olur.

Gelin hazırlığı, gelin makyajı, gelin saçı, gelin alma gibi, dış çekim ve gece eğlencesi gibi gün boyunca düğünün tüm aşamalarında çekim yapmaktayız. Düğün gününe ait tüm detayları en iyi şekilde kayda alarak geleceğe taşımaktayız.

İzmir düğün fotoğrafçısı dış çekim sahil fotoğrafları
İzmir dış çekim düğün fotoğrafçısı, sahil düğün fotoğrafları
Gelin hazırlık aşaması gelinlik fotoğraf çekimi
Gelin hazırlık aşaması gelinlik fotoğraf çekimi, İzmir düğün fotoğrafçısı, Murat Dutlu
İzmir gelin damat hazırlık fotoğraf çekimi
Gelin hazırlığı fotoğraf çekimi, çandarlı mezarcı babanın yeri, İzmir düğün fotoğrafçısı

Çandarlı / İzmir Düğün Hikayesi

İzmir düğün hikayesi ekibi olarak instagram için hazırladığımız 1 dakikalık düğün hikayesi klibi aşağıda yer almaktadır. Klip için çiftimizin çekim sürecinde bizim işimizi kolaylaştırdığı ve günün her anında bize destek olduğu için bir kez daha buradan teşekkürlerimizi sunarız. Mutluluklar Yeşim&Eray.

İzmir düğün hikayesi, çandarlı düğün hikayesi.

İletişim için;
Murat Dutlu
+90 553 213 96 26

Yorum yaz