Denizli Drone Çekimi Fiyatları

Denizli drone çekimi ve Denizli drone kiralama firması olarak drone ile farklı kadrajlardan çekilmiş görüntülerle daha etkili bir görüntü sunmaktayız. Denizli düğün fotoğrafçısı düğün fotoğraf çekimlerinde de sık sık kullanılan drone çekimleri günümüzde farklı sektörlerde büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir. Çok daha etkileyici bir görüntü kazanımı sağlamak isteyen düğün sahipleri ya da işletme sahipleri denizli drone çekimi hizmetinden faydalanmaktadır.

denizli drone çekimi fiyatları, denizli drone kiralama

Denizli Drone Kiralama

Özel günlerinizde farklı açılardan en özel görüntülere sahip olmak isterseniz, denizli drone kiralama hizmetlerimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Dji serisi dronlarımız ile 4k formatında en kusursuz görüntüyü sizlere sunmak için çalışıyoruz. Siz de işletmenize farklı bir açıdan bakmak ve özel görüntüler elde etmek için Denizli drone çekimi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Drone Çekimi Fiyatları

Denizli bölgesinde drone çekimi hizmeti veren firmamızda fiyat politikası çekimi yapılacak mekana, süreye ve görüntüleri müşterinin ham ya da işlenmiş olarak alacağına göre farklılık göstermektedir. Bu yüzden bizler Denizli drone çekimi yaparken ve fiyat verirken bu kriterler dahilinde fiyat sunmaktayız. Sizler de işletmeniz için en iyi çözüm imkanlarını belirleyerek reklamı yapılacak olan alanın nasıl çekim yapılacağına ilişkin bilgileri bizlerle paylaştığınız anda drone çekimi yapılacak olan mekan hakkında sizlere biz de farklı öneriler sunabilir, en iyi açıların nasıl olabileceği konusunda karşılıklı konuşarak fikir sunabiliriz.

Denizli drone çekimi fiyatları Denizli ve çevre illerde çekim yaptırmayı düşünen pek çok insan tarafından merak edilen konulardan biridir. gerek kişisel gerekse kurumsal çekimler için sıklıkla tercih edilen drone çekimleri, çok daha prestijli video içeriklerin oluşturulabilmesi için son zamanların en popüler tekniklerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Drone Çekimi Nedir?

Ağırlıklı olarak kurumsal firmaların ve fabrika tanıtım filmlerinde destek alınan drone çekim, DSLR kamaraların üzerine monte dilerek taşınmasına olanak tanıyan, uzaktan kumandalı bir mekanizma ile çekim yapmaktır.

Piyasaya çıktığı ilk zamanlarda droneların nadir bulunması nedeniyle oldukça yüksek fiyatlardan verilen bu hizmet, zaman içerisinde hem drone sahiplerinin sayısının artması hem de modellerin çeşitlenmesi ile birlikte, çok daha makul fiyatlarla verilebilmektedir.

Drone çekimi gerçekleştirebilmek için özellikle kurumsal tanıtım filmleri söz konusu olduğundan, mutlaka bir ajanstan danışmanlık hizmeti almak gerekir. Çünkü drone kullanımı sağlamak teknik bir iştir ve kesinlikle basit değildir. Ayrıca çekim sonrasında elde edilen verilerin kurgulanması gerekir. Bu sebeple profesyonel bir ekiple çalışmak mecburi bir durumdur.

Drone Çekiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Drone çekimimi ile elde edilen video içeriklerinden yüksek verimin alınabilmesi için, dronun kullanılması konusunda yetkinliğiniz olması gerekmektedir. Kullanımı doğru bir biçimde yapmadığınızda kurumsal tanıtım filmi ve fabrika tanıtım filmi için yakalamak istediğiniz açıların elde edilmesi mümkün olmaz. Drone çekiminde dikkat edilmesi gerekenler,

  • Çekim esnasında drone ile yapacağınız manevralar konusunda deneyimli olmanız gerekir.
  • Çekimler esnasında deneyimsiz birinin aracı kullanması kişilerin ve ya eşyaların zarar görmesi ile sonuçlanacak kazalara neden olabilir.
  • Çekim için, aracın belli bir kademe yükseltilmesi, alçaltılması, hızlandırılması ve yavaşlatılması gerekir.
  • Çekim öncesi ekipman ayarlamaları yapılmalıdır.
  • Drone ile çekim yapmadan önce mutlaka deneme uçuşu yapılmalıdır.
  • Çekim yapacağınız alanın planlanması gerekmektedir.

Detaylı çalışma gerektiren drone çekimleri konusunda, belirtilen adımları eyleme dökmek son derece zordur. Bu nedenle uzman kişilerle ve kurumlarla çalışma istediğiniz sonucu alabilmeniz açısından etkili olacaktır.

Denizli Drone Çekim Ne Kadar?

Drone çekimi fiyatları, hizmetin alınacağı ajansa bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. İstediğiniz işin kapsamı drone çekim yanında verilecek diğer hizmetler fiyat üzerinde doğrudan belirleyicidir. Ayrıca çekimin açık havada mı yoksa, kapalı bir alanda mı yapılacağı, çekim süresi, kullanılacak efektler ve açılarda fiyat konusunda önem arz eder.  Bu nedenle Denizli drone çekimi ne kadar sorusunun net yanıtı için mutlaka ajanslarla irtibata geçmelisiniz.

0553 213 96 26
MURAT DUTLU

Yorum yaz