Foça düğün fotoğrafı çekilecek yerler

Foça düğün fotoğrafçısı, düğün fotoğraf çekimi için Foça’yı tercih ettiğinizde konsept olarak oldukça zengin olan bu alanda çekim sürenizi çok iyi ayarlamanız gerekiyor. Çünkü gün ışığının dik açıyla geldiği saatlerde çekim yapmak bir hayli zor ve sizi gölge alanlarda çekim yapmaya itecektir. Fakat yüksek binaların bulunmadığı Foça’da gölge alan bulup kullanmak da oldukça sıkıntı. Bu yüzden gün batımından 2,3 saat önce çekime başlarsanız gün ışığının bu saatlerde daha yatay açıyla düştüğü için gölge alan çok daha fazla olacaktır.

Foça düğün fotoğraf çekimi yaptırmak istediğiniz zamanlarda detaylı olarak isteklerinizi bize iletirseniz birlikte belirleyeceğimiz konsept dahilinde eğlenceli ve keyifli bir çekime imza atabiliriz. Foça, fotoğraf çekimi için İzmir’in oldukça tercih edilen mekanları arasında yerini alıyor. Sokakları Alaçatı kadar olmasa da Alaçatı’yı aratmayacak türden.

Foça Düğün Fotoğrafları

Foça düğün fotoğrafçısı

Yukarıda gördüğünüz fotoğraf Eski Foça merkezde sokak aralarında çekildi. Sizler de istekleriniz doğrultusunda en iyi fotoğraf karelerini elde etmek için bizimle irtibata geçerek istediğiniz konsepti yazmanız halinde nasıl bir çekim programı yapacağımıza birlikte karar verebiliriz. İzmir düğün fotoğrafçısı olarak bizler Foça’da fotoğraf çekimi taleplerinizi en iyi şekilde karşılamak üzere çalışmaktayız.

Foça’da birbirinden güzel fotoğraf çekimi yapabileceğiniz mekanlar mevcut. Şimdi onlara bir göz atalım.

Foça Fotoğraf Çekimi Yapılacak Yerler

  • Foça antik tiyatro,
  • Foça Frigya tepesi,
  • Karakum plajı,
  • Phokai antik kenti,
  • Athena tapınağı,
  • Beş kapılar kalesi,
  • Kybele açık hava tapınağı,
  • Ceneviz kalesi
  • Ve bitmek bilmeyen sokaklar, çiçekler ile cıvıl cıvıl renkleri ile büyüleyici sokakları.

İkinci alaçatı olarak bilinen ve Alaçatı düğün fotoğrafçısı arayanların da en çok tercih ettikleri alanlardan birisi olan foça, bizlere birbirinden güzel fotoğraf çekimi yapılacak alanlar sunmaktadır. Foça düğün fotoğrafı çekilecek yerler bu doğrultuda yazımızda yer almaktadır. Siz Foça’da özel bir çekim yaptırmak için hemen İzmir düğün fotoğrafçısı ekibi ile irtibata geçerek bu özel gününüzde masal gibi fotoğraflara sahip olabilirsiniz.

Foça Düğün Fotoğrafçısı

Fotoğraf çekimi yaptırmaya karar verdiğinizde +90 553 213 96 26 numaralı telefon üzerinden bizimle irtibata geçerek, Foça fotoğraf çekimine ilişkin taleplerinizi sunabilirsiniz. Ortak belirlenen program doğrultusunda fotoğraf ihtiyaçlarınızı en kolay yoldan çözüme ulaştırmaktayız.

Yorum yaz