Ghost Hayalet Manken Ürün Fotoğraf Çekimi Fiyat İstanbul

Ghost manken yani hayalet ürün çekimi İstanbul, ürünlerinizi daha etkileyici bir şekilde sergileyebilmeniz için hayalet fotoğraf çekimi yapıyoruz. Ghost yani hayalet mankenli ürün fotoğraf çekimi fiyatları fotoğraf başına belirlenmektedir. Fiyat alabilmek için lütfen ürünlerinizi bizlerle paylaşın.

Telefon – Whatsapp: 0553 213 96 26

Fotoğraf çekimlerinin süresi ürün adedine ve talep edilen hizmete göre belirlenmektedir. Hayalet mankenli ürün fotoğraf çekimi örneklerine yazının ilerleyen bölümlerinde göz atabilirsiniz. Hayalet manken fotoğraf çekimi insan vücudu ile birebir aynı ölçülerde yer alan mankenler olup, insan vücudunda kıyafetin duruşuyla aynı şekilde sergilenir. Böylece ürünlerinizi web sitesinde ya da alışveriş sitelerine yüklemek için beklentilerinizi karşılar.

Hayalet ürün çekimlerinde en önemli detaylardan birisi ürünün iç etiket kısmının görünmesidir.

İstanbul hayalet manken ghost ürün çekimi
İstanbul hayalet manken ghost ürün çekimi
İstanbul hayalet ürün çekimi fiyat
İstanbul hayalet ürün çekimi fiyat
İstanbul hayalet manken ghost ürün çekimi
İstanbul hayalet manken ghost ürün çekimi

Hayalet manken çekimlerinde ürünleri kargo ile ya da elden bize teslim edebilirsiniz. Ardından fotoğraf çekim süreci bitiminde dijital olarak tüm fotoğraflar teslim edilerek ürünler de tarafınıza teslim edilecektir.

Bikini / Mayo Ghost (Hayalet ) Ürün Çekimi

En zor ve zahmetli teknik detay isteyen çekimlerden birisi olan bikini çekimlerini yaparken dikkat, konsantrasyon ve bolca zaman gerekmektedir. Normal bir ghost ürün çekimi göre kıyaslama yapıldığında detaylar çok daha fazladır. Ghost ürün çekiminde; Ürünün model üzerinde nasıl durduğunu vurgulamak üzere görünmez hayalet manken kullanılır. Ancak her ne kadar mankenli çekim olsa da bazı noktalarda ekstra müdahale etmek gerekmektedir.

Modeli detaylı göstermenin en iyi yolu!

Hayalet manken ürün çekimleri hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşın!

MURAT DUTLU
0553 213 96 26

Yorum yaz