İzmir Düğün Fotoğrafçısı Dış Çekim Fiyatları 2024

İzmir düğün fotoğrafçısı yeni sezonda da yine birbirinden güzel çiftlerini aşk dolu anılarla fotoğraflamaya devam ediyor. Yeni sezonda çiftlere özel esnek paketlerle size özel paketler hazırladık. En iyi düğün fotoğrafçısı dış çekim fiyatları 2024 için siz de geç kalmadan hemen yerinizi ayırtın.

2024 dış çekim fiyatları ; minimum 5.000 TL den başlayarak talep edilen hizmete göre arttığını söyleyebiliriz. Çiftlerimizin en çok ilgi gösterdiği, ek hizmetler arasında; albümlü paket, video klip, drone çekimi gibi ek hizmetler yer almaktadır.

2024 yılında çiftlerimize özel farklı çekim konseptleri, anlaşmalı platolarımız ve çok daha kişiye özel hizmetlerimizle her sezon çok daha iyi olmaya devam ediyoruz.

En İyi İzmir Düğün Fotoğrafçısı

Düğün fotoğrafçısının tarzı ve çekim teknikleri sahip olacağınız albüm ile ilgili olarak size fikir verir. Bu yüzden fotoğrafçı seçimi yaparken mutlaka fotoğrafçının portfolyosuna göz atmak faydalı olacaktır. Çekim lokasyonları hakkında da fotoğrafçıya soru sorabilir ve bu konuda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İzmir düğün fotoğrafçısı ekibi olarak bizim standart çekimlerimizde belli bir rota içinde hareket etmekteyiz. Çiftlerimiz bu standart rota dışına çıkarak çekim talep edebilir elbette. Ancak çekim alanlarının bize bırakılması ve bizden tavsiye istenmesi durumunda yıllardır deneyimleyerek en doğru sonuca ulaştığımızı düşündüğümüz 5 farklı çekim konumunda çekimlerimizi tamamlamaktayız.

Dış Çekim Alanlarımız;

  • Urla’da Sultanlar vadisi; Kendi içinde doğası ile ilgi çekici bir konum olan sultanlar vadisi, çekim noktalarımızın ilk sırasında yer alıyor. Farklı konseptleri, ferah havası, deniz manzarası ile oldukça ferah bir çekim yapmanıza olanak tanıyor.
Urla sultanlar vadisi
Urla sultanlar vadisi düğün fotoğrafları, dış çekim
  • İkinci çekim noktamız yine Urla sınırları içerisinde bizim belirlediğimiz herhangi bir ismi bulunmayan 🙂 bir alan. Burada iyi fotoğraflar çıktığına inanıyoruz.
  • Üçüncü çekim alanı yine urla konumunda yer alıyor. Tamamen ormanlık alan içinde bulunan bu çekim alanımıza eğer ki orman, kır seviyorsanız ba-yı-la-cak-sınız.
Urla dış çekim
Urla düğün fotoğrafçısı, murat dutlu
  • Diğer bir çekim alanımız için her çiftin albümünde olmazsa olmazlar arasında yer alan plaj ve deniz konseptli fotoğraflar.
  • Son çekim noktamız ise kayalıklarda gün batımı manzarası ile çekimi sonlandırmak.

Burada yer alan tüm lokasyonlar hepsi tek bir güzergah üstünde olması işimizi kolaylaştırıyor. Böylece ekstra bir zaman kaybı yaşamıyoruz. Siz de hemen rezervasyon yaptırarak 2024 dış çekim avantajlarını yakalayın!

MURAT DUTLU
0553 213 96 26

Yorum yaz