İzmir Düğün Hikayesi Fiyatları

Düğün belgeseli ve düğün klibi düğünlerin vazgeçilmezlerinden birisidir. Gelin damatlar düğün çekimlerinde fotoğraf çekiminin yanında düğün hikayesi çekimlerini de istemektedir. İzmir düğün hikayesi video klip çekimleri düğün belgeseli, düğün videosu ya da düğün klibi olarak da adlandırılmaktadır.

Düğün klibi çekimini fotoğraf çekimi paketinin içinde alabilirsiniz. Save the date, düğün dış çekim ve düğün hikayesi paketini alarak dış çekimi ve save the date çekimlerini çok uygun fiyatlarla yapabilirsiniz. Düğün dış çekimine ek olarak alınan düğün hikayesi çekiminde çiftin düğün günü ve dış çekim gününde özel olarak düğün hikayesi çekimi yapılır. Böylece düğün klibi oluşturmak için farklı konsept ve ortamlarda çekilmiş videolarla zengin bir klip oluşturulabilir.

Düğün Hikayesi Paketi Fiyatları

Düğün hikayesi paketinin içinde çiftin düğün günü video çekim hizmeti mevcuttur. Çiftin düğün günü hazırlık aşamasından başlanarak video çekimi yapılır. Gece bitimine kadar kısa kısa video kayıtları alınarak zengin bir düğün hikayesi oluşturmak amaçlanır.

Düğün belgeseli çekim işlemi dış çekimde de devam etmektedir. Dış çekimde fotoğraf çekimi sırasında farklı kadraj ve konseptlerle en iyi düğün klibi oluşturmak adına düğün klibi çekimleri devam eder. Düğün gününüzün çok özel olduğunu ve bu günün tekrarının olmadığının farkındayız. Bu yüzden en iyi düğün hikayesi çekimi izmir yapabilmek için çalışmaktayız.

Düğün hikayesi paketleri hakkında bilgi almak ve düğün hikayesi fiyat sormak için lütfen aşağıda yer alan telefon numarası üzerinden bana ulaşın.

Telefon: 0553 213 96 26

Düğün Hikayesi Klibi Çeşitleri

Düğün klibi ya da düğün belgeseli farklı şekillerde olabilmektedir. Sadece dış çekimde hatıra kalması için yapılabildiği gibi hazırlık aşaması, düğün günü, dış çekim olmak üzere tüm aşamalar detaylı olarak da hazırlanmaktadır. Düğün klibi için klip çekim imkanı ne kadar fazla ise yani ne kadar çok farklı ortamda çekim yapılabiliyorsa klip de aynı ölçüde zengin olacaktır.

Düğün geçtikten sonra hikaye çekimi olur mu diye düşünmeyin, yukarıda görmüş olduğunuz çiftimizin düğün günü geçmişti, dış çekim için hatıra kalması adına klip istediler ve oldukça güzel oldu.

Düğünden Sonra Düğün Klibi Çekimi

Düğün zamanında düğün hikayesi paketi satın almayan ve pişman olan çiftler için dış çekimde, dış çekim öncesi kuaför hazırlık aşamasında başlayarak dış çekim boyunca devam eden düğün klibi çekimini önermekteyiz. Bu klipte düğün günü eğlenceler yer almayacağından daha kısır olsa da oldukça keyifli olmaktadır.

Düğünden sonra yaptığımız özel düğün klibi ile drone çekimi ve profesyonel video klip çekimi gün boyunca size eşlik edecektir. Böylece bir ömür boyu bu anlarınız hatıra kalacaktır. Düğün klibi son dönemde pek çok çiftin tercih ettiği çekim türlerinden birisi olmuştur.

 

Dış Çekim Düğün Hikayesi Klibi

Yorum var (3)

  1. Münire 19 Ocak 2019 Send Reply
    • murat 19 Ocak 2019 Send Reply
  2. ygmrtktn 5 Şubat 2019 Send Reply

Yorum yaz