Nişan Fotoğraf Çekimleri İzmir

Nişan organizasyonu düğünden önce yapılan bir organizasyondur. Bu organizasyonla birlikte ailelerin birbirlerini daha yakından tanıma fırsatı bulurlar. Çiftler düğün öncesi aileleriyle birlikte daha iyi tanışmış olur. Böylece düğün daha rahat bir ortamda ve daha samimi bir ortamda gerçekleşir.

Toplumdan topluma değişiklik gösteren çeşitli ritüeller vardır nişan töreni bunlardan birisidir. Nişan organizasyonlarında çiftler genellikle stüdyo ya da dış mekan fotoğraf çekimleri yaptırır ve çekilen fotoğraflar tasarım yapılarak bir panoramik albümde birleşir.

Bizler izmir düğün fotoğrafçısı olmanın yanında en özel organizasyonlarınızda nişan fotoğrafa çekimleri ile de hizmetinizdeyiz. İzmir düğün fotoğraf çekimleri hakkında daha fazla fotoğrafa Menü > Portfolyo, yolunu takip ederek ulaşabilirsiniz.

Nişan bizim geleneklerimizde önemli bir yere sahiptir. Nişan törenlerinde çiftler düğün öncesi fotoğraf çekimi, dans vs. gibi konularda düğünden önce küçük bir prova yapılmış olur. Bu da düğün gününün daha rahat geçmesi anlamına gelir. Çiftler düğün günü yaşayacakları yoğun temponun daha küçüğünü önceden yaşamış olacağından düğün günü konusunda fikir sahibi olacaktır.

Telefon : 0553 213 9626

Mail : muratdutluu@gmail.com

İnstagram : instagram.com/izmirdugunfotograf

Facebook : facebook.com/dutlumurat

izmir nişan fotoğraf çekimleri, izmir nişan fotoğrafçısı

Bir yorum var

  1. Merve bayır 3 Mart 2023 Send Reply

Yorum yaz