Ödemiş Birgi Düğün Fotoğrafçısı

Birgi düğün fotoğrafçısı, gerek tarihi gerekse barındırdığı güzellikler ile ege bölgesinin en önemli turistik merkezlerinden birisi durumunda yer alıyor. Birgi köyünün hemen yan tarafında yer alan Bozdağ bölge için doğal güzellikleri ve büyük bir bir ekosistemi içinde barındırıyor. Temiz havası ve bünyesinde barındırdığı farklı canlı türleri ile birgi yolu üzerinde yer alan Bozdağ kırkoluk çeşmesi ile ziyaretçilerine mola imkanı tanıyor.

Birgi düğün fotoğrafçısı, düğün fotoğrafları
Ödemiş Birgi düğün fotoğrafçısı, düğün fotoğraf çekimleri Murat Dutlu

Birgi düğün fotoğrafçısı için Birgi köyü en çok tercih edilen mekanlar arasında yer alıyor. Birgi İzmir il sınırları içinde yer alan Ödemiş ilçesinin bir mahallesi durumunda. Birgi köyü 700 yıllık tarihi dokusu ile dimdik ayakta kalan bir yerleşim alanı. Bu özelliği sebebiyle yerli ve yabancı pek çok ziyaretçiyi ağırlayan bir alan.

Birgi Köyü Tarihi

Bozdağ’ın yemyeşil alanları içinde yer alan gizli bir yerleşim alanı olan Birgi, tarihe ayna tutan bir yerleşim alanı. Ahşap pencereli evleri, taş duvarları ile Birgi saklı kalmış bir hazine niteliğinde.

İzmir kent merkezine 110 km uzaklıkta yer alan Birgi, ödemiş ilçe merkezine ise 9 km uzaklıkta yer alıyor. Birgi’nin tarihi M.Ö iki binli yıllara kadar uzanan şirin bir köy. Frigler, Persler, Bergama Krallığı, Bizanslılar, Romalılar, Aydınoğulları ve sonrasında ise Osmanlı Devleti’ne şahitlik eden bu köy günümüze kadar dimdik ayakta kalmayı başarmış. Günümüze dek pek çok uygarlığın etkisi altında kalarak onlardan etkilenmiş özel bir köy olarak günümüzde büyük bir öneme sahip hazine niteliğinde. Birgi düğün fotoğrafçısı olarak bizler de Birgi köyünün saklı kalan güzelliklerini fotoğraflara yansıtmak düğün albümlerinizi bu özel tarihi dokuya sahip olan köy ile buluşturmak için çalışıyoruz. Birgi düğün fotoğrafçısı olarak dış çekim düğün fotoğraf çekimleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Bir yerleşim alanının tarihine tanıklık etmek, fotoğraflara bunu yansıtmak pek çok kişinin ilk tercihlerinden birisi. Birgi köyü bu yüzden pek çok çiftin en uğrak alanlarından birisi. Kentin dokusunu fotoğraflara en iyi şekilde yansıtabilmek ve düğün albümünüzü bu özel karelerle süslemek için çalışıyoruz. Sizler de birgi köyü konseptine sahip olmak için hemen arayarak detaylı şekilde bilgi alabilirsiniz.

Murat Dutlu
0553 213 96 26

Bir yorum var

  1. düğün fotoğraf çekimi 3 Temmuz 2019 Send Reply

Yorum yaz