Sarıyer Çekim Platosu Düğün Fotoğrafları

Sarıyer’de ormanın içinde harika ışığa sahip olan mükemmel bir mekan. Mekanın ismi Sarıyer çekim platosu. Düğün çekimi yaptırmak isteyenlerin vazgeçilmez mekanı. Sarıyer çekim platosu düğün, nişan gibi organizasyonlarınız için fotoğraf çekimi yaptırabileceğiniz özel bir mekan olarak karşımıza çıkıyor.

Sarıyer çekim platosu tamamen ormanlık bir alanın içinde yer alıyor. Işık doğrudan gelmediği için soft bir ışık oluşuyor. Sarıyer dış çekim platosu içinde pek çok farklı konsept alanı yer alıyor. Konseptlerden tamamından yararlanabilirsiniz. İsterseniz sadece en iyileri ile fotoğraf çekimi yaptırabilirsiniz.

Sarıyer’de ormanlık alanda yer alan plato profesyonel pek çok fotoğrafçı tarafından tercih ediliyor. Bizler de İstanbul’da çekimlerimizi bu platoda gerçekleştirmekteyiz. İstanbul düğün fotoğrafçısı olarak anılarınızı geleceğe taşımaktayız.

Sarıyer Korusu Plato Giriş Ücreti 2024

Sarıyer korusu plato giriş ücreti Mart 2024 itibariyle 750TL olacaktır. Bu tarihe kadar eski fiyat olan 500TL’dir. Fotoğraf çekimi yaptırmak isteyen çiftlerimiz için oldukça yeterli bir alandır. Bu mekan içerisinde pek çok farklı konsept olması adeta bir açık hava stüdyosunu andırmaktadır. Dış çekim ve kapalı alan hepsi bir arada yer alan Sarıyer çekim platosu pek çok çiftin ilk tercihleri arasındadır.

Sarıyer korusu plato mekanında gerçekleştirdiğimiz çekimlerimizden örnek fotoğraflara bu sayfadan göz atabilirsiniz.

Sarıyer Korusu Plato’da Çekilen Düğün Fotoğrafları

sarıyer korusu plato dış çekim düğün fotoğrafları
İstanbul çekim platosu, sarıyer korusu çekim platosu, istanbul sarıyer düğün fotoğraf çekim alanı
Sarıyer düğün fotoğraf çekim platosu dış çekim fotoğrafları, sarıyer plato fotoğrafları, dış çekim plato fotoğrafları

Fotoğraf çekim platosu Sarıyer, profesyonel fotoğrafçılık ve video için özel olarak tasarlanmış bir ortamdır. Bu dış çekim platosu, çeşitli aydınlatma seçenekleri, arka planlar ve dekorlarla donatılmış geniş ve özelleştirilebilir alanlar sunar. Fotoğraf stüdyoları, düğün fotoğrafçekimleri, nişan çekimleri ve video çekimleri için ideal ortamlar sağlar. Genellikle yüksek tavanlı ve ışığı kontrol etmeye olanak tanıyan yapılarıyla dikkat çekerler. Ayrıca açık alanda çekim imkanı da sunmaktadır. Çekim platosu, düğün alanında pek çok fotoğrafçının ve çiftlerin taleplerine çözüm sunar. Fotoğrafçılar kreatif vizyonlarını gerçeğe dönüştürmek için bu özel tasarlanmış alanlardan yararlanırlar. Sarıyer çekim platosu bizim de bu anlamda çekimlerimizin pek çoğunu gerçekleştirdiğimiz bir alan olarak yer almaktadır.

Fotoğraf çekim paketleri hakkında bilgi edinmek ve fiyat almak için bizi arayabilirsiniz.

0553 213 96 26
MURAT DUTLU

Yorum yaz