Urla’da bir Dış Çekim ve Drone Klibi Fatma & Tuncay

Fotoğraf özel anılarla bir araya gelince tarifsiz bir keyfe dönüşüyor. Çiftlerimizin fotoğrafa olan merakı bizim işimizi daha büyük heyecanla yapmamıza imkan tanıyor. Urla’da her bir detayı dikkatli bir şekilde planlanarak yola çıkılan bir düğün fotoğraf çekimi.

Fotoğraf çekimimize Urla Sultanlar vadisi’nde gün batımına 4 saat kala başlıyoruz. 2 saat kadar sultanlar vadisinde çekim yaptıktan sonra sahil için yola çıkıyoruz. Sahil yolu güzergahımızda yer alan lokasyonlara uğrayarak burada da fotoğraflar çektikten sonra sahile varıyoruz. Sahilde öncelikle plaj fotoğrafları ardından kayalık fotoğrafları alarak çekimimizi sonlandırıyoruz.

Urla dış çekim fotoğrafları, sultanlar vadisi
Urla dış çekim fotoğrafçısı, Sultanlar vadisi, Urla fotoğrafçı, İzmir düğün fotoğrafçısı
Sultanlar vadisi düğün fotoğrafları

Urla’da Sahil Fotoğraf Çekimi

Standart gelinlik damatlık fotoğraflarının ardından sahil için daha rahat kıyafetler tercih eden çiftimizle çekime sahil ve kayalık bölümünde devam ettik. Burada da birbirinden güzel adeta kartpostal gibi fotoğraflar elde ettik.

Urla sahil dış çekim fotoğrafçı, gelin damat fotoğrafçısı, urla sahil dış çekim pozları
Urla gelin damat dış çekim fotoğrafları
Urla dış çekim, düğün fotoğrafçısı, gelin damat fotoğrafçısı, İzmir düğün fotoğrafçısı, İzmir dış çekim

Düğün Dış çekim Drone Klibi

Fotoğraf çekim paketinin yanında ek olarak çiftlerimize dış çekim anında tamamen spontane bir şekilde drone klibi çekimi yapmaktayız. Bu pakete göre değişkenlik gösterdiği için çekim öncesi rezervasyon anında mutlaka dış çekim drone klibi fiyatını sormalısınız.

MURAT DUTLU
0553 213 96 26

Yorum yaz