Çeşme düğün hikayesi dış çekim klibi

Çeşme düğün hikayesi, çiftlerimiz için hazırladığımız özel çekim teknikleri ile oluşturulan video çekim işlemidir. Düğün hikayesi video klip çekimi çiftlerimizin taleplerine göre farklı paketler halinde sunulmaktadır. Tam gün dış çekim, dış çekim klibi, gece eğlence boyunca hikaye çekimi, video klip çekimi, düğün klibi, sabah hazırlıktan itibaren çekim gibi çeşitli hizmetler sunmaktayız. Çiftler bu paketlerden sadece birini ya da kapsamlı olarak tam gün paketini alabilir.

Düğün hikayesi çekimleri biraz daha kapsamlı olan çekim türüdür. Sabah hazırlıktan başlayan düğün hikayesi çekimi, gün boyunca devam eder. Gece eğlence boyunca yine en önemli anlar kayda alınır. Ardından kurgu ve montaj işlemlerinin ardından tamamlanır. İzmir düğün fotoğrafçısı ekibimiz, çiftlerimiz için esnek, kapsamlı, tamamen sizlerin gereksinimlerine uygun özel paketlerle size özel hizmet vermektedir. Bu yüzden düşündüğünüz tüm fikirleri bizlerle paylaşmaktan çekinmeyin.

Düğün öncesi özel poz çekimi!

Düğün günü tam gün fotoğraf çekimi ve video klip yani düğün hikayesi paketini satın alan çiftlerimiz için 1 saatlik özel poz çekimi yapmaktayız. Böylece bu en özel günün anısına birkaç harika fotoğrafı kaydetmiş oluyoruz. Özel poz çekimi için çiftler isterse organizasyon alanında ya da farklı bir konumda yapıyoruz. Sahil, plaj ya da Alaçatı gibi yakın alanlarda özel poz çekimini gerçekleştirmekteyiz.

Çeşme düğün klibi

Düğün günü aktüel kamera çekiminin yanı sıra video klip hizmeti ile harika anılar elde etmek mümkün. Fotoğraf çekimi, video klip çekimi, kamera çekimi gibi farklı hizmet paketlerimiz ile her zaman sizin için en iyisini yapmak için çalışmaktayız. Düğün klibi yani kısa bir düğün videosu günün heyecanını en iyi şekilde yansıtmak için önemli bir hizmettir. Çeşme düğün klibi hizmeti almak isteyen çiftlerimiz mutlaka önceden rezervasyon yaptırmalıdır.

Düğün filmi çekimleri ne kadar sürüyor?

Düğün filmi çekimlerimiz tamamen çiftlerimizin taleplerine göre şekilleniyor. 2 saatlik bir düğün filmi, sadece özel poz çekim sürecinde yaptığımız düğün filmi, dış çekim filmi, tam gün düğün hikayesi gibi esnek bir şekilde çiftlerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretiyoruz. Gece eğlence boyunca yapılan düğün filmi gibi pek çok paketimiz mevcut. Burada temel fark; çekim saatinin uzaması fiyatı arttırmaktadır ancak daha uzun süreli çekim daha zengin klip demektir.

MURAT DUTLU
0553 213 96 26

Yorum yaz