Foça Düğün Hikayesi Dış Çekim Klibi Tatiana&Cengiz

Foça‘da harika bir dış çekim klip çekimi yaptık. Çiftimiz Tatiana ve Cengiz’in en mutlu günlerinde onlara güzel bir anı bıraktık. Çiftimizin nikah çekimlerini ve dış çekimini birlikte farklı günlerde gerçekleştirdik. Dış çekim için iki farklı alan kullandık. Foça ve Urla‘da gerçekleştirdiğimiz çekimlerimizde çiftimizin heyecanlı olduğu ve harika fotoğraflar verdiğiniz gördük. Urla düğün fotoğrafları sayfamız için buraya tıklayabilirsiniz.

Foça Düğün Hikayesi

Düğün hikayesi düğün organizasyonu boyunca yapılan çekimdir. Dış çekim klibi ise sadece fotoğraf çekimi sürecinde uygulanan çekim olarak karşımıza çıkar. İzmir düğün fotoğrafçısı ekibi olarak Foça’da harika çekimler yaptık. Yeni sezonda yeni çiftlerimizle harika çekimler yapmak için sabırsızlanıyoruz.

Foça’da Dış Çekim Her Zaman Çok Güzel!

Sokakları ve bulunduğu alan itibariyle her zaman kendine hayran bırakan Foça, yaz aylarında pek çok turisti ağırlıyor. Yerli ve yabancı herkesi kendine hayran bırakan bu şirin kasaba bizim için de çok özel.

Foça’nın doğal güzellikleri de keşfedilmeye değer olduğunu söyleyebiliriz. Şehrin çevresinde bulunan koylar ve plajlar, temiz denizi ve doğal manzaralarıyla turistlerin ilgisini çekiyor. Doğa yürüyüşü için ideal olan Foça’nın etkileyici sahil şeridi, ziyaretçilere dinlendirici bir tatil imkanı sunuyor.

Ayrıca, Foça mutfağı da yöresel lezzetleriyle ünlüdür. Deniz ürünleri ağırlıklı olan yöresel yemekler, ziyaretçilere benzersiz bir tat deneyimi sunar.

Foça, tarihi ve doğal güzellikleriyle Ege’nin gözde turistik destinasyonlarından biri olup, ziyaretçilere unutulmaz bir deneyim sunduğunu söylemek mümkündür.

Foça, doğası gereği çekim alanlarının oldukça fazla olduğu alanlardan birisi. Özellikle Eski foça ile yeni Foça arasında yer alan koylar bizim için uğrak mekanlar. Burada çekim yapmak her zaman beni heyecanlandırıyor. Foça’da standart olarak çekim yaptığımız alanlar mevcut. Bu fotoğraflara göz atmak isterseniz Foça düğün fotoğrafçısı sayfamıza bakabilirsiniz.

Fotoğraf çekimi ve klip çekimi hakkında bilgi almak ve rezervasyon oluşturmak için;

MURAT DUTLU
0553 213 96 26

Yorum yaz