Düğün Günü Fotoğraf Çekimi Ramada Encore Balçova İzmir

İzmir’in kalbinde yer alan Balçova‘da bulunan Ramada Encore Otel‘de düğün günü nikah fotoğraf çekimi ve eğlenceye ait fotoğraf çekimi yaptık. Ayrıca çiftimizle terasta küçük bir çekim gerçekleştirdik.

Ramada encore otel balçova düğün fotoğraf çekimi

Düğün fotoğraf çekimi geçmişten geleceğe taşınan en önemli anılardan birisidir. Ömür boyu sürecek olan bu anıların çocuklarınıza ve torunlarınıza bırakmak üzere en iyi şekilde üretilmesi gerekir. Bu özel günde tatlı ve güzel çiftlerle birlikte olmak ve harika fotoğraflar üretmek bizim en keyif aldığımız anlardan birisi.

Balçova Ramada Encore Otel‘de yaptığımız bir çekimden geriye kalan fotoğraflara bu sayfadan göz atabilirsiniz. Otel konum olarak Balçova’da yani İzmir’in kalbinde yer aldığı söylenebilir. Avantajlı bir konuma sahip olan otelde yaz döneminde pek çok farklı düğünler yapılır.

Düğün fotoğrafçısı seçimi yaparken fotoğrafçının tarzı, yaptığı işler ve bu alanda deneyimli olup olmaması oldukça önem taşır. Düğün albümü oluşturmak ya da sadece dijital olarak fotoğraf teslimatı yapmak fotoğrafçının sunduğu paketler doğrultusunda belirlenir. Otel içinde ve eğlence bölümünde fotoğraf çekimi gerçekleştirmek düğün fotoğrafçısının temel işlerinden birisi olarak bilinir.

Düğün fotoğrafçısı her geçen gün kendini geliştirmeli ve yeni trendleri takip etmelidir. Düğün fotoğraf çekimlerini böylece daha iyi bir seviyeye taşıyabilir. Balçova düğün fotoğrafçısı, bu lokasyonda çiftlere özel olarak sunduğu çekim paketleri ile profesyonel olarak taleplere çözüm sağlamaktadır.

Otel Düğünlerinde Fotoğraf Çekimi

Sabah hazırlıktan itibaren başlayan çekimler gelin ve damadın özel detayları ile devam ediyor. Ardından gelin ve damadın özel pozları ile devam ediyor. Gelin damadın özel poz fotoğraf çekiminin ardından nikah çekimi ve ardından ilk dans ve eğlence bölümü ile organizasyona start verilmiş oluyor. Düğün günü fotoğraf ve düğün hikayesi yani video klip çekimlerinde tam gün olarak hazırlıktan itibaren gece bitimine dek çekim yapmaktayız.

balçova ramada düğün fotoğraf çekimi
Düğün günü fotoğraf çekimi, ramada encore balçova

Düğün günü fotoğrafları çok fazla detaya sahiptir ve her an kendi içinde büyük önem taşır. Bu yüzden her zaman en iyi fotoğraf için hazır durumda olmak gerekir. Tekrar edilemeyecek anların yaşanacağı düğün günü fotoğrafçı açısından tetikte olmayı gerektirir.

MURAT DUTLU
0553 213 96 26

Yorum yaz