Kız İsteme Yüzük Takma Video Fotoğraf Çekimi Güzelbahçe/Yelki/ İzmir

Düğüne giden önemli adımlardan birisi olan kız isteme, yüzük takma törenlerinde size özel fotoğraf çekimi ve video klip hizmeti sunmaktayız. Hikaye tarzında kısa bir video ve arkasına özel bir müzik ile en özel günlerinize anlam kazandırmak adına o günü geleceğe taşıyoruz.

Kız isteme fotoğraf çekimi İzmir
İzmir düğün fotoğrafçısı, kız isteme fotoğraf çekimi
Kız isteme fotoğraf çekimi İzmir, İzmir düğün fotoğrafçısı

Kız isteme Töreni Video Klip-Hikaye Çekimi

Video klip yani hikaye çekimlerinde kapsamlı şekilde bir çekim yapılacaksa drone dahil olarak çekimler gerçekleştirilmektedir. Tarih alma ve rezervasyon aşamasında yine de drone çekimini teyid etmeniz gerekir.

Kız isteme törenlerinde ayrıca yüzük takmada video klip çekimi 2-3 saat sürmekte ve yapılan tüm bu çekimlerden geriye 2 dakikalık bir video klip çıkarılmaktadır.

Kız İsteme Yüzük Takma Fotoğraf Çekimi

Güzelbahçe Yelki’de gerçekleştirdiğimiz çekimlerde video kameranın haricinde bir drone kullandık. Fotoğraf çekimleri ve video klip hikaye çekimi konusunda da her zaman bize istekli olması ile yardımcı olan çiftimize buradan bir kez daha teşekkür ederiz. İzmir düğün fotoğrafçısı ekibi olarak özel anılarınıza anlam kazandırmak için çalışmaktayız. Kız isteme ve yüzük takma merasimini küçük bir video ve yüzlerce farklı fotoğrafla gelece taşıdık, mutluyuz..

Kız isteme video klip İzmir
  • Güzelbahçe fotoğrafçı video çekimi
  • Balçova fotoğrafçı
  • Urla fotoğrafçı video hikaye
  • Alaçatı fotoğrafçı ve video klip çekimi
  • Çeşme fotoğrafçı video hizmeti
  • Alsancak fotoğraf çekimi ve video

MURAT DUTLU
0553 213 96 26

Yorum yaz