Kuşadası Düğün Hikayesi Emine & Sinan

Kuşadası’nda daha önceden nişan çekimlerini gerçekleştirdiğimiz çiftimizin bu kez düğün çekimi için birlikteydik. Hazırlık aşamasından itibaren başlayan çekimlerimiz fotoğraf ve video olarak devam etti. Kuşadası düğün hikayesi ve fotoğraf çekimi hakkında çiftimizle yaptığımız özel fotoğraflara yazının devamında görebilirsiniz.

Kuşadası Düğün Hikayesi Emine-Sinan

Kuşadası düğün klibi ya da düğün hikayesi çekimleri kuaförden hazırlık aşamasından gece bitimine kadar devam etti. Ayrıca düğün gününe ait gelin alma kuşak bağlama gibi özel ritüelleri de yine video klibin içine dahil ettik.

“Kuşadası düğün hikayesi,” genellikle bir çiftin evlilik sürecini anlatan bir video hikayedir. Bu hikaye, çiftin hazırlığından başlayarak gece sonuna kadar romantik anların videoya alınması ve kurgu yapılması ile işlenir.

Kuşadası düğün hikayesi, Kuşadasında yaşayan bir çiftin evlilik sürecindeki anlarının videoya alınmasıdır. Çiftlerin video çekimi sürecinde tamamen doğal görüntülerinin kullanılması özen gösterilir. Bu bağlamda belgesel düğün fotoğrafçılığı tarzı ile pekiştirilerek çiftin gün içindeki tamamen spontane görüntüleriyle bir kurgu tasarlanır.

MURAT DUTLU
0553 213 96 26

Yorum yaz