Eda – Hakkı Balayı Düğün Fotoğraf Çekimi Alaçatı/Çeşme

Balayı için Alaçatı’yı tercih eden çiftimizle çekim hikayemizden bahsetmek istiyorum. Yaklaşık 1 ay önceden çekim ile ilgili detaylı bir plan yaptık. Çekim planına saat kaçta başlayacağız ve kaç lokasyon değiştireceğiz, çekimi nerede sonlandıracağız gibi bilgileri genel olarak üstünden geçtik. Çiftimiz tatil için Ankara’dan yola çıktı. Alaçatı’da 1 gece konakladıktan sonra ertesi gün çekim için planladık.

Alaçatı Sokakları Dış Çekim

Fotoğraf çekimi ilk önce sokaklarda başladı. 4-5 farklı sokakta Alaçatı’nın tarihi dokusu ve renkli sokaklarını albüme taşımak için fotoğraflar çektik. Çiftimizin bu süreçte istekli olması, fotoğrafı sevmesi ve birbirlerine olan tutkusu bizi heyecanlandırdı ve işimizi kolaylaştırdı diyebiliriz. Alaçatı düğün fotoğrafçısı ekibi olarak çektiğimiz örnek birkaç fotoğrafı sizlerle paylaşıyoruz.

Alaçatı düğün fotoğrafçısı
Alaçatı dış çekim düğün fotoğrafları
Alaçatı dış çekim fotoğrafları, alaçatı fotoğrafçısı

Tarih boyunca pek çok ziyaretçiyi ev sahipliği yapan Alaçatı, özellikle sokakları ile etkileyici bir görünüme sahiptir. Renkli sokakları gün boyunca yerli ve yabancı pek çok turisti ağırlıyor. Çiftimiz balayı için Alaçatı’yı tercih etti. Burada aynı zamanda fotoğraf çekimi yaptırmak ve anılarını ölümsüzleştirmek istedi. Birbirinden güzel fotoğraflarla balayı çekimini plaj ve kayalıkların yer aldığı delikli koy çekim lokasyonumuzda sonlandırdık.

Delikli Koy Düğün Fotoğrafları Alaçatı

Delikli koy düğün fotoğrafçısı, murat dutlu, alaçatı, çeşme
Alaçatı delikli koy düğün fotoğrafları, dış çekim, Murat dutlu
Delikli koy dış çekim, İzmir düğün fotoğrafçısı, Düğün hikayesi

Rüya gibi bir dış çekim için hemen rezervasyon oluşturabilirsiniz.
MURAT DUTLU
0553 213 96 26

Yorum yaz