Manisa düğün hikayesi Gül – Hasan

Manisa düğün hikayesi çekimlerimize Saruhan otel’de gerçekleşen hazırlık çekimleri ile başladık. Çiftimiz tüm gelin ve damatlar gibi oldukça heyecanlı olarak çekime başladı. İlerleyen saatlerde eğlence dolu çekimlerle fotoğraf ve video klip yani düğün hikayesi ile heyecan yerini eğlenceye bıraktı. Manisa düğün hikayesi çekimlerimiz tüm gün sürdü ve geriye harika bir video klip kaldı.

Öncelikle çok fazla meraklandırmadan hemen videoyu buraya bırakmak istiyorum izlemek isteyenler için.

Manisa Düğün Hikayesi

Manisa düğün hikayesi

Sabah otel odasında başlayan çekimlerimizin ardından dış çekime sıra gelmişti. Dış çekim için çiftimiz klasik araba kiraladı. Klasik araç çekimlerinde drone görüntülerini muradiye tarafında aldık. Burada daha çok şehirden uzak ve temiz görüntüler istedik. Muradiye celal bayar üniversitesi kampüsüne giderken çekim için uygun bir alan bulduk ve klasik araçla çekimleri burada gerçekleştirdik.

Dış çekimin ikinci bölümünü ise yunus emre kültür parkında yaptık. Ardından çiftimizin gece eğlencesi için Manisa alyans düğün salonuna geçip burada akşam organizasyon çekimlerini gerçekleştirdik. Tüm bu aşamalardan oluşan düğün hikayesi video klip görüntüleri yukarıda yer almaktadır. Yukarıda gördüğünüz klip düğün hikayesi intro versiyonudur.

Manisa düğün hikayesi ekibimizden hemen yerinizi ayırtmak için bizi arayın.

MURAT DUTLU
0553 213 96 26

Yorum yaz