Kula / Salihli Düğün Hikayesi Hatice-Basri

Düğün hikayesi ekibimiz ile Manisa Kula’da yöresel bir düğünün çekimlerini gerçekleştirdik. Kendine has kültürü olan düğünleri çekmek bizim için hem yeni tecrübeler kazanmak hem de yepyeni bilgiler öğrenmek anlamına geliyor.

Çiftimizin çekimi için İzmir’den yola çıkarak Manisa’nın Kula ilçesine doğru ilerledik. Kula’ya ulaştığımızda bizi egenin sıcak ve samimi insanları karşıladı. Damadın gelin evine özel bir merasimle ve efelerle gelişi sürecinde çekimlerimizi tamamladık. Ardından gelin evinden yine damat evine efelerle birlikte merasim ile toplu olarak ilerledik. Bu süreçte düğün fotoğraf çekimi ve düğün hikayesi çekimlerimizi yaptık. Drone uçurarak yine farklı görüntüler elde ettik.

Hazırlık saç makyaj için Salihliye’ye doğru yola çıktık. Salihli dış çekim düğün fotoğrafçısı ekibi olarak burada Hatice’nin kuaför çekimlerini tamamladık ve tekrar Kula’ya döndük. Çiftimizin dış çekimlerini ise düğünden sonra Alaçatı‘da gerçekleştirdik.

Kula Düğün Hikayesi

Fotoğraf çekimi ve düğün hikayesi çekimlerimizi Kula’da devam ettirdik. Gün boyunca süren çekimlerimiz oldukça keyifli ve tatlı bir yorgunluk ile sonlandı. Bu özel günden geriye kalan düğün hikayesi videosu sizlerle.

Kula düğün hikayesi

MURAT DUTLU
0553 213 96 26

Yorum yaz