Piknik Konsepti Fotoğraf Çekimi İzmir Kent Ormanı İnciraltı

Düğün fotoğraf çekimlerinin yanı sıra çiftlerimize save the date tarzı farklı çekimler de yapmaktayız. Bunun için temel şart fotoğrafı seven çift olmanız. Fotoğraf çekimini sevdiğiniz zaman inanın işler çok başka oluyor. Sevda ile Erkan tam da böyle fotoğrafı seven çiftimiz. Çiftimiz Almanya’dan İzmir’e düğün için geldi. Çiftimizin nişan, kına, düğün, save the date çekimlerinin tümünü biz yaptık. Bu süreçte çiftimizle yakaladığımız güzel diyalog sayesinde harika çekimler elde ettik. Buradan bir kez daha teşekkür etmek istiyoruz.

Save the date çekimi olarak da adlandırılabilecek olan bu çekimde, çiftimizle tamamen özgün bir biçimde biraz da salaş piknik konsepti hazırladık. Birkaç konsept nesnesi ile eğlenceli fotoğraflara imza attık.

piknik konsepti save the date fotoğraf çekimi İzmir
Save the date fotoğraf çekimi İzmir
İzmir kent ormanı inciraltı dış çekim fotoğrafçı, save the date, düğün fotoğrafçısı
izmir dış çekim fotoğrafçı, inciraltı dış çekim, düğün fotoğrafçısı, nikah fotoğrafları izmir
İzmir dış çekim fotoğrafçı, düğün fotoğrafçısı, save the date fotoğraf çekimi
Piknik konsepti fotoğraf çekimi inciraltı, dış çekim fotoğrafçı, düğün fotoğrafçısı izmir

En Önemli Detay, Doğallık!

Fotoğraf çekimi sürecinde fotoğraflardan da anlaşılacağı gibi tamamen doğal fotoğraflar o kadar güzel ve heyecanlandırıcı oluyor ki.. Bu yüzden doğallık fotoğrafın temelini oluşturuyor diyebiliriz. Doğal fotoğraflar ve bir daha gerçekleşmeyecek olan o anı yakalamak fotoğrafçıya düşüyor. Bu yüzden İzmir düğün fotoğrafçısı olarak 10 yılı aşkın süredir sizlerin en özel anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz.

Düğün fotoğraf çekimi, dış çekim, düğün günü fotoğrafçısı, kına fotoğraf çekimi, nikah fotoğrafçısı, save the date fotoğraf çekimi, düğün sonrası fotoğraf çekimi, stüdyo ya da plato fotoğraf çekimi gibi pek çok konuda sizlere çözümler sunuyoruz. Siz de hemen gününüzü ayırmak ve randevu oluşturmak için bizi arayabilirsiniz.

MURAT DUTLU
0553 213 96 26

Yorum yaz