Emlak Drone Çekimi İzmir

Emlak drone çekimi fiyatları İzmir, drone çekimi emlak için harika bir çözüm olabilir. Arazi, tarla, bina, fabrika, konut gibi her türlü taşınmazın çekimi yapılarak daha rahat bir şekilde tanıtımı sağlanabilir.

Tarla Arazi Drone Çekimi

Arazi ve tarlaların drone çekimini yaparak hızlı ve tamamen profesyonel bir şekilde tanıtım klibi elde etmek mümkündür. İsterseniz kurgusu yapılarak 30 saniyelik bir klip ya da kurgusuz tek sahne olarak görüntü alabilirsiniz.

Emlak drone çekimi İzmir

Drone Çekimi Yapmanın Avantajları

  • Drone çekimi ile araziyi tamamen tümünü taramak mümkündür.
  • Arazinin kuşbakışı görüntülerinin alınarak daha rahat bir şekilde sunumu yapılabilir.
  • Her türlü emlak, arazi, konut, yazlık, fabrika, taşınmaz ürünlerde drone çekimi ile istenilen açıdan görüntü alınarak hızlı şekilde çekim imkanı sunar.

Havadan Drone Çekimi Fiyatları

İzmir drone çekimi firması olarak bizler çekimi yapılacak alan hakkında bilgi almadan fiyat vermiyoruz. Bu bağlamda sizler de aşağıda yer alan iletişim numarası üzerinden iletişim kurarak çekim yaptırmak istediğiniz alan hakkında daha geniş bilgi verebilir ve net fiyat bilgisine sahip olabilirsiniz.

İzmir havadan çekim olarak bizler yenilikçi bir anlayış ile her zaman memnuniyet garantisi ile çalışan bir ekibiz. Alanında uzman ve eğitimli çalışma arkadaşlarımızla kreatif işlere imza atmak adına özveri ile çalışmaktayız.

Drone Modellerimiz; İnspire 2, Mavic Pro 2, Mavic Pro, Phantom 4 Pro gibi drone modellerimiz çekim için hazır olarak bulunmaktadır. Müşterilerimizin talep ettiği drone modeline göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Çekim süresi, çekim yapılacak alan, drone modeli gibi kriterler fiyatta doğrudan etki etmektedir.

MURAT DUTLU
0553 213 96 26

Yorum yaz