Urla Sultanlar Vadisi Düğün Fotoğrafçısı

Urla Sultanlar vadisi düğün fotoğrafçısı, ekip olarak bizler her zaman yenilikçi ve kreatif düşünen alanında eğitimli ve uzmanlık sahibi olarak çalışmaktayız. Düğün fotoğraf çekimi konusunda sahip olduğumuz deneyim ve bilgi birikimi ile her zaman enerji dolu, keyifli çekimlere imza atmaktayız.

Yaz aylarında çekim yaptığımız alanlardan birisi olan Sultanlar vadisi, fotoğraf çekimi anlamında oldukça uygun bir yer. Düğün fotoğraf çekimi dış çekim için tercih edilen bu alan, ormanın içinde yer alan doğa ile baş başa kalabileceğiniz oldukça geniş ve harika bir alan.

Sultanlar vadisi Urla
Urla sultanlar vadisi düğün fotoğrafları

Sultanlar Vadisi Urla Hakkında

Toplamda 250.000 metre kare bir alana sahip olup 35.000 alan sultanlar vadisi için ayrılmıştır. Düğün, nişan gibi organizasyonların yapıldığı sultanlar vadisi yaz aylarında gelin ve damatlar için dış çekim merkezi konumuna gelmektedir. İzmir içinden pek çok fotoğrafçının tercih ettiği bir alan olması ile bilinen sultanlar vadisinde çekim yapmak isteyen çiftler 2022 yılı için 250 TL ücret ödemesi gerekmektedir.

İçerisinde göl, iskele, salıncak, taş merdivenler gibi çekim için elverişli olan pek çok alan yer almaktadır. Çiftler ayrıca fotoğraf çekimi için kıyafet değişikliğini burada gelin ve damatlar için ayrılmış olan odalarda yapabilmektedir. Böylece çiftler için büyük bir konfor sağlamaktadır.

Sultanlar vadisi urla dış çekim
Urla sultanlar vadisi
Sultanlar vadisi Urla düğün fotoğrafları
Urla dış çekim fotoğrafçı, düğün fotoğrafçısı

MURAT DUTLU
0553 213 96 26

Yorum yaz