İzmir Dış Mekan Düğün Fotoğraf Çekim Fiyatları

İzmir düğün fotoğrafçısı en çok merak edilen sorulardan birisi olan İzmir dış mekan düğün fotoğraf çekim fiyatları konusunu sizler için cevaplandırıyor. Fotoğraf çekimi için bize ulaşan gelin ve damatlar için ortalama fiyatların ne kadar olduğunu ve pakete göre fiyat farklılıklarından bahsedeceğiz bu yazıda.

Fotoğraf çekimi fotoğrafçının kendi kalitesini ve fiyatını belirlemesi ile birlikte serbest bir piyasayı ortaya çıkarmaktadır. Bu yüzdendir ki düğün fotoğraf çekimleri için fiyat almak istediğinizde farklı fiyatlarla karşılaşmak mümkündür. Fotoğrafçı sektöründe de olduğu gibi bu işi tamamen iş olarak gören ve ruhunu zincirlerden çıkaramamış olan pek çok kişinin piyasada yer aldığını görmek mümkündür. Pek çok kişinin tesadüfen fotoğrafçı olduğu ve sanatsal bir bakış açısından uzak fotoğraflar ürettiği bilinmektedir. Bizler İzmir düğün fotoğrafçısı alanında hizmet veren bir ekip olarak sizlere izmir dış mekan düğün fotoğraf çekim fiyatları ile ilgili bir ortalama fiyat bilgilendirmesi yapmak istedik.

İzmir düğün fotoğrafçısı Murat Dutlu
İzmir düğün fotoğrafçısı, Alaçatı düğün fotoğrafçısı, İzmir düğün hikayesi

İzmir Düğün Fotoğrafçısı Dış Çekim Fiyatları

Fotoğraf çekimi yaptırmak istediğinizde fiyat araştırması yaparken fiyat farklılıklarının olacağını görmektesiniz. Bu farklılıkların temelinde fotoğrafçı faktörü vardır. Ancak ortalama bir fiyat vermek gerekirse üç aşağı beş yukarı 1500 TL civarındadır. Bu rakam çekim yapılacak olan mekana, talep edilen albüm modeline ve albüm çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. Ayrıca video klip çalışması talep edilmesi halinde fiyatta yine farklılıklar ortaya çıkacaktır. Bu rakamı taban fiyat olarak düşünebilirsiniz. Artı olarak talep edeceğiniz tüm hizmetlerde fiyata yansıyacaktır. İzmir düğün fotoğrafçısı dış çekim fiyatları bu şekilde belirlenmiştir. Çalışmak istediğiniz fotoğrafçının mutlaka önceden yaptığı çalışmalara göz atarak sizin taleplerini karşılayıp karşılamayacağına karar vermelisiniz. Böylece iş sonunda daha memnun ayrılırsınız : )

Dış Çekim Fiyatını Etkileyen Unsurlar

İzmir düğün fotoğrafçısı ile çalışmaya karar verdiğinizde fiyatta doğrudan etki yapan bir takım unsurlar vardır. Bunların başında;

  • Fotoğraf paketinin hangi içerikten oluştuğu,
  • Fotoğraf çekim süresi,
  • Albüm türü yani panoramik mi yoksa kristal albüm mü?
  • Tablo yani kanvas yapılıp yapılmayacağı,
  • Video klip isteniyor mu?
  • Dron çekimi talep ediliyor mu?
  • Konsept çekim mi yapılacak?
  • Çekim yapılacak alan neresi? Bu maddeyi biraz açmak gerekirse, çift İzmir ili sınırları içinde değil de farklı bir alanda Salda gölü’nde çekim talep etmesi halinde gidiş geliş yol masrafları fiyata eklenir. İzmir ili sınırları içinde yapılan mekan farklılıklarında fiyat sabittir.

İzmir düğün fotoğrafçısı dış çekim fiyatları konusunda sizlere biraz olsun fikir vermek ve kafanızda bir şeyler canlandırmak istedik. Umarım bu yazı bir nebze de olsa size fikir vermiştir. Bizden fiyat almak ve iletişime geçerek bilgi edinmek için hemen aşağıdaki iletişim bölümünden bana bize ulaşın.

+90 553 213 96 26
Murat Dutlu

Leave a Comment