İzmir Düğün Fotoğrafları

İzmir için Ege’nin incesi diye bir söz vardır.  İzmir’e yakıştırılan bu benzetme oldukça yerindedir. İzmir’in eski adı Smyrna’dır. Smyrna Meydanı bununla ilgilidir. Pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmış bu kentte birbirinden güzel mekanlarda dış mekan düğün fotoğrafları çektirmek, mutluluğunuzu izmir silüeti ve alaçatı sokakları olmak üzere pek çok farklı mekanda ölümsüzleştirmek için iyi bir fotoğrafçıya ihtiyacınız var.

Öncelikle izmir düğün fotoğrafları çektirmek istediğiniz fotoğrafçıyı iyi belirlemelisiniz, fotoğrafçının tarzını beğeniyorsanız çalışın. Aksi halde fotoğraflar sizi tatmin etmeyebilir. Dış mekan düğün fotoğraf çekimlerini biz genellikle 2 yada 3 farklı mekanda yapmaktayız. Dilerseniz sizin belirlediğiniz mekanları da kullanabilmekteyiz. İzmir düğün fotoğrafçısı olarak bazen yol kenarında gördüğümüz güzel bir başak tarlasında durup fotoğraf çekilirken bazen de önceden belirlediğimiz plana bağlı kalmaktayız. Fotoğraf çekiminde ışık, zaman kavramı oldukça önemlidir. Güzel fotoğraflar elde etmek için ışığın en soft şekilde yeryüzüne düştüğü akşam üzeri saatlerini kullanmak gerekir.

Bizler genellikle saat 15:00 civarında başlayarak gün batımına kadar 2,3 farklı mekanda çekim yapıyor, gün batımını sahilde gerçekleştirmekteyiz. Çiftlerin isteklerine göre bu süre azalabilmekte yada artabilmektedir.

İletişim için ;

Telefon : 0553 213 9626

Mail : muratdutluu@gmail.com

İzmir düğün fotoğrafçısı tavsiye, izmir düğün fotoğrafçısı fiyatları, izmirde düğün fotoğraf çekimleri
izmir dış çekim düğün fotoğrafçısı
Alsancak düğün fotoğrafçısı, dış çekim fotoğrafçı, düğün fotoğraf çekimleri
Alaçatı düğün fotoğrafçısı
Alaçatı dış çekim düğün fotoğrafçısı, Alaçatı fotoğarfçı, Düğün fotoğafçısı, Murat Dutlu
Alaçatı save the date fotoğrafçı
Alaçatı dış çekim fotoğrafçı, save the date çekimi alaçatı, İzmir düğün fotoğrafçısı, Alaçatı düğün fotoğrafçısı
Alaçatı düğün fotoğrafçısı
Alaçatı save the date fotoğraf çekimi, Alaçatı düğün fotoğrafçısı, Alaçatı dış çekim fotoğrafçı İzmir

One Response

  1. mesutnursel 23 Haziran 2019 Send Reply

Leave a Comment