İzmir Fabrika Kurumsal Tanıtım Filmi

Kurumsal tanıtım filmi son zamanlarda pek çok kurumsal firma tarafından tanıtıma yönelik olarak hazırlanan görsel materyallerdir. Bir firmanın görünürlüğünün artabilmesi ve bununla birlikte tüm mecralarda en iyi şekilde temsil edilebilmesi için en önemli ölçütlerden biri olarak kabul edilen görsel argümanlar, daha kapsamlı hedef kitlelerin oluşturulabilmesi içinde belirleyici faktörlerden biri olarak karşımıza çıkar.

Firma Tanıtım Filmi İzmir

Firma tanıtım filmi ile üretilen hizmetler daha fazla kitlelere erişebilir. Firma tanıtım filmi İzmir firmamız bu alanda hizmetlerinizi milyonlara tanıtmak için çalışmalar yürütmektedir.

Günümüz reklamcılık sektöründe meydana gelen değişim ve dönüşüm bu alanda yapılan tüm faaliyetleri bütünüyle etkilemiştir. İnternet ve bilgisayar teknolojilerinin gelişmesi, bilinirliğini arttırmak isteyen tüm işletmelerin rotasını bu kanallara çevirmesine neden olmuş, pek çok reklam stratejisini tek hamlede çok geniş kitlelere ulaşabilme imkanı sağlayan sosyal medyaya entegre etmiştir.

Delfin tesis kurumsal tanıtım filmi Torbalı / İzmir
İzmir kurumsal tanıtım filmi

Kurumsal Tanıtım Filmi Firmaları

Tüm bu değişim ve gelişim çerçevesinde İzmir fabrika tanıtım filmi konusunda firmaların tek başlarına ve kendi çabalarıyla ciddi bir atılım gösterebilmeleri çok da olanaklı değildir. Bu anlamda reklam tanıtım ve halkla ilişkiler faaliyetlerinin çok yönlü hizmetlerini kendi çatısı altında toplayarak tüm donanımlarla profesyonel hizmet veren pek çok firma hizmet hayatına başlamıştır.

Özellikle tanıtım filmleri söz konusu olduğunda, teknik pek çok ekipman kullanılması, kurgusundan çekimine, seslendirmesinden montajına filmin tam anlamıyla oluşturulması ve kitlelere sunulması sürecinde pek çok uzmanın görev alması gerekeceğinden her anlamda profesyonel hizmet veren bir firma ile çalışmak, işletmeler için alınabilecek en doğru karar olacaktır. Ancak hizmet alınacak firmaların seçiminde dikkat edilmesi gereken pek çok nokta bulunmaktadır. Çekim sürecinde dron ve diğer ekipmanlarla kurguyu zenginleştirmek ve daha farklı bakış açıları sağlamak amacıyla gerekli çalışmaları yürütüyoruz. İzmir dron çekimi ve dahası için sizlerin taleplerini en doğru şekilde sonuca ulaştırmak adına çalışmaktayız.

Fabrika tanıtım filmi, Menderes İzmir

Bir firma ile Tanıtım filmi İzmir konusunda destek almadan önce söz konusu firmanın, referanslarına bakılmalıdır. Tüm sektörlerde olduğu gibi reklam ve tanıtım sektöründe de sadece iyi olanlar güçlü bir referans portföyüne sahip olabilir. Bir firma ne denli güçlü firmalar hizmet vermiş ve bu firmalardan bonservis alabilmişse, o denli başarıya ulaşabilmiş demektir. Sonuç itibariyle firma ile çalışan güçlü firmalar başarılarının büyük bir yüzdesi reklam tanıtım faaliyetlerini yürüten kişi ve kurumlara borçludur.

Ardından firmanın taleplerinizi karşılamaya yetecek teknik ekipmana, profesyonel hizmet veren uzman personellere sahip olup olmadığına bakmanız faydalı olacaktır. Hizmet sürecinde en önemli noktalardan birinin de iletişim ve geri bildirim olduğunu göz ardı etmemeli çalışacağınız firmanın hizmet öncesinde, hizmet esnasında ve hizmet sonrasındaki süreçte ulaşılabilir olup olmadığına önem vermelisiniz.

Kurumsal Tanıtım Filmi Fiyatları

Kurumsal tanıtım filmi fiyatları alacağınız hizmete ve bu hizmetin detaylarına bağlı olarak artan ya da azalan niteliktedir. Pek çok firma, öncelikli olarak size paket fiyatlar sunacaktır. Paket fiyatlar içerisinde çekilecek tanıtım filmine ek olarak kurumsal imajınızın desteklenmesi ve eksikleriniz varsa kurumsal kimlik ögelerinizin tamamlanmasına adına pek çok yan hizmet de yer alabilmektedir. Tam anlamıyla profesyonel bir firma ile çalışmadan önce maliyetler konusunda endişeleriniz olabilir. Ancak bu tarz firmalar yapacağınız ücretin karşılığını kesinlikle alabileceğinizi unutmamalısınız. Çünkü sizi her mecrada prestijli bir biçimde temsil ederek kişi ve kurumların işletmenizde etkilenmesini sağlayacak olan hizmet onlardadır.

Firmanıza ait olan tanıtım filminin maliyetini, firmanızın faaliyet gösterdiği sektör de doğrudan etkilemektedir.  Bunun yanı sıra İzmir fabrika tanıtım filmi çekimi esnasında kullanılacak ekipmanlar ve bu ekipmanların niteliği de fiyat üzerinde belirleyici etkiye sahip olan noktalardır. Bu anlamda tanıtım filmi konusunda net bir fiyat verebilmek için ulaşmak istediğiniz hedef kitle, ne tür bir tanıtım filmi hazırlanmasını istediğiniz, tanıtım filmi ile ne hedeflediğiniz gibi konularda çok yönlü bir analiz yapılmalı ve ardından bütçe çıkartılmalıdır. 

Atlı Spor Kulübü Tanıtım Filmi Menderes / İzmir

Menderes atlı spor kulübü tanıtım filmi

Menderes atlı spor kulübünün çekimlerini 3 farklı kamera kullanarak gerçekleştirdik. Yerden ve havadan drone ile yaptığımız çekimler toplamda 1 gün sürdü. Yaptığımız çekimi izleyerek siz de işletmenizin tanıtım filmini hazırlamamız için hemen bize ulaşabilirsiniz.

MURAT DUTLU
+90 553 213 96 26

Yorum var (2)

  1. merve levent 10 Ağustos 2021 Send Reply
  2. soner sel 4 Ağustos 2022 Send Reply

Yorum yaz