İzmir Firma – Fabrika Tanıtım Klibi Video Çekim Fiyat

İzmir tanıtım klibi, günümüzde teknolojinin hayatın her alanına girmesiyle birlikte işletmelerin büyük bir kısmı dijital çağın gereklerine uyarak profesyonelliğini yansıtmak istiyorlar. Bu çerçevede yapılan uygulamalar arasında İzmir tanıtım klibi hazırlatmak yer alıyor. İşletmeler için profesyonel tanıtım klibi hazırlanarak alıcılara hizmetler ya da üretilen ürünler hakkında bilgi veriliyor. İzmir tanıtım klibi hazırlatarak son zamanların en çok dikkat çeken uygulaması olan görsel reklam teknolojisini kullanmış olacaksınız.

İşletmeler için Tanıtım Klibinin Önemi Nedir?

İşletmelerin kendi hizmetlerini, misyonunu ve vizyonunu anlatarak kendilerini en etkili şekilde anlatabileceği yöntemlerin başında tanıtım klipleri gelmektedir. İzmir tanıtım klibi önemi ve bir işletmeye sağlayacağı faydaları aşağıda görebilirsiniz:

Delfin tesis tanıtım filmi kurumsal İzmir / Torbalı
 • Öncelikle İzmir iş yeri tanıtım video çekimi sayesinde yaptığınız sunumlar müşteri adaylarınızın aklında kalıcı özelliğe sahiptir. Üstelik klibiniz ne kadar dikkat çekici ve başarılı olursa alıcılar aday olmaktan çıkarak; işletmenizin ya da işyerinizin müdavimi konumuna geleceklerdir.
 • Profesyonel bir şekilde hazırlanan tanıtım kliplerini gerek işletmenize ait sosyal medya hesapları üzerinden, gerekse de işletmenizin resmi web sayfası aracılığıyla paylaşabiliyorsunuz. Böylece daha fazla kişiye, en etkili yöntemle ulaşma fırsatını yakalıyorsunuz.
 • İzmir tanıtım klibi ekibinden yardım alarak hazırlattığınız kliplerinize yapılan geri dönüşler yüksek seviyede olacaktır. Böylece yaptığınız işin arkasında durarak profesyonelliğinizi elden bırakmayacak, gün geçtikçe kar marjınızı arttırabileceksiniz.
 • Görsellik kullanarak hazırlattığınız tanıtımlarla müşterilerinizin zihinlerinde önemli bir yere sahip olacak ve başka kişilere tavsiye edilme olasılığınızı arttıracaksınız.

Fabrika Tanıtım Klibi Çekimleriyle Hizmetlerinizi En İyi Şekilde Yansıtabilirsiniz

Fabrikada yapılan üretimi, satılan ürünü ya da verilen hizmeti etkili çekim yöntemleri kullanılarak video şeklinde hazırlanmasına İzmir fabrika tanıtım klibi adı verilmektedir. Hazırlanan bu klipler aracılığıyla fabrikanızı ve verdiğiniz hizmetleri çeşitli fuarlarda ve konferanslarda en etkin bir şekilde tanıtabiliyorsunuz. Ayrıca 4k ve FHD kalitede hazırlanan klipleri sosyal medya üzerinden paylaşarak müşteri ağınızı genişletme imkanına sahip oluyorsunuz. Fabrika tanıtım videosu İzmir ekibi ile verilen hizmet neticesinde profesyonel destek alabiliyor ve en iddialı tanıtım klibinizi hazırlatabiliyorsunuz.

İzmir firma fabrika tanıtım klibi çekim fiyatı
İzmir firma fabrika tanıtım klibi çekim fiyatı, İzmir tanıtım klibi

İşletmeler ve Fabrikalar için Tanıtım Klibi Nasıl Hazırlanır?

İşletmeler, işyerleri ya da fabrikalar için hazırlanabilen tanıtım klipleriyle günümüzün gereklerine uygun olarak reklam yapılmış oluyor. Tabi bu kliplerin hazırlanması için bazı aşamaların takip edilmesi gerekiyor.

Bu aşamaları aşağıdaki listeden öğrenebilirsiniz:

 • Öncelikle tanıtım klibinizi hazırlatmanız için İzmir tanıtım klibi ekibiyle iletişime geçiyorsunuz.
 • Sonrasında işletmeniz ya da fabrikanız tarafından verilen hizmetler, yapılan üretimler hakkında bilgi veriyorsunuz.
 • İşletmenize gelerek çeşitli incelemeler yapılıyor. Tanıtım klibinde daha çok hangi ürünün ya da hizmetin ön plana çıkması gerektiği konusunda beyin fırtınası yapılıyor. Bu aşamada sizin fikirleriniz büyük önem taşıyor. Çünkü yaptığınız işin ya da verdiğiniz hizmetin profesyonel bilirkişisi sizsiniz.
 • Yapılan görüşmelerin ardından İzmir tanıtım klibi çekimlerinde kullanılacak ekipmanlar hazırlanıyor. Özellikle dış çekimlerde ve havadan yapılması gereken çekimlerde Drone kullanılmakta ve İzmir drone çekimi  ekibinden destek alınmaktadır.  Kullanılan dronlar sayesinde dikkat çeken görüntüler elde ediliyor.
 • Yapılan çekimlere montajlama, kesme ve birleştirme işlemleri uygulanarak video klibiniz hazırlanıyor.
 • Hazırlanan klip size takdim ediliyor. Eğer değiştirmek istediğiniz veya eklemek/çıkarmak istediğiniz detaylar olursa bu konuda size yardımcı olunuyor.
 • Sonuç olarak Full HD ve 4k seçenekleri ile profesyonel şekilde hazırlanmış İzmir iş yeri tanıtım klibi tamamlanmış oluyor.

Fabrika Fotoğraf Çekimi

Video klip çekiminin yanı sıra sadece fotoğraf çekimi yaparak bu görüntülerden fotoğraflı bir şekilde slayt hazırlayabilmekteyiz. İşletmede video oluşturacak kadar yeterli seviyede aksiyon yoksa fotoğraf hizmeti alabilir ve çekilen bu görüntüleri slayt olarak kullanabilirsiniz. Bunun için hazırlanan örnek video aşağıda yer almaktadır.

İş Yeri Tanıtım Video Çekimi Ücretleri Ekonomik Paketlerle Sunuluyor

İzmir tanıtım klibi ekibiyle yapacağınız görüşmeler sonucunda sizlere ekonomik paketlerle alternatifler sunuluyor. Yapılan çekime, kullanılan ekipmanlara ve klibin süresine bağlı olarak tanıtım klibi fiyatı İzmir paketleri değişiklik göstermektedir. Ancak yapılan işin sonunda aldığınız geri dönüşler sayesinde sizler de tanıtım klibi önemini büyük ölçüde hissedebileceksiniz.

MURAT DUTLU
+90 553 213 96 26

Yorum yaz