Kahve tadında İzmir Düğün Fotoğrafları

Ankara’da düğününü yapan çiftimiz dış çekim için tatil yaptıkları Çeşme / Alaçatı’yı tercih etti. Fotoğraf çekim sürecinde hem eğlendik hem de masal gibi fotoğraflar çektik. Alaçatı düğün fotoğrafçısı ekibi olarak sizleri bu güzel günden geriye kalanlar ile baş başa bırakıyoruz.

Öncelikle çekim öncesi nasıl bir konsept yapabileceğimizi ve fotoğraf çekimi sürecinde hangi ekipmanları kullanacağımızdan bahsettik. Fotoğraf çekimini daha eğlenceli hale getirmek ve daha fazla keyifli zaman geçirebilmek adına biraz erken saatlerde başlattık. Böylece Alaçatı’ya ilk kez gelen çiftimiz için hem sokak aralarında fotoğraf çekimi imkanı bulduk hem de sahil için oldukça yeterli bir zaman ayırdık. Bunun sonucunda ise ortaya birbirinden farklı ve zengin fotoğraf arşivi çıktı.

İzmir düğün fotoğrafçısı ekibi olarak bizler İzmir ve ilçeleri başta olmak üzere pek çok farklı şehirde fotoğraf çekimi, düğün hikayesi, düğün klibi, save the date gibi çekimler yapmaktayız. Çiftimiz Ankara’dan izmir’e gelmeden önce bize ulaşarak randevu oluşturdu. 1 ay önceden bize ulaşarak randevularını oluşturarak günlerini ayırdılar ve ilgili tarihi komple onlar için ayırdık.

Alaçatı ılıca Plajı Düğün Fotoğrafları

İzmir plaj gelin damat fotoğrafları, düğün fotoğrafçısı İzmir
İzmir düğün fotoğrafçısı, gelin damat dış çekim düğün fotoğrafları, düğün fotoğrafçısı İzmir, Murat Dutlu
İzmir dış çekim düğün fotoğrafçısı, Murat Dutlu
Dış çekim düğün fotoğrafları İzmir, Dış çekim fotoğrafçı, Düğün fotoğrafçısı, Gelin damat fotoğrafları

Sokaklarda devam eden çekimlerimizin ardından Alaçatı ılıca plajına gün batımına yakın ulaştık. Bu alanda güneşin sert olduğu zamanlarda hareketli fotoğraflar çekmeye özen gösterdik. Işığı daha etkili kullanabilmek adına hareketli fotoğrafları gün batımından önce, hareketsiz daha durağan pozları ise gün batımı sürecinde ve sonrasında çekmeye özen gösterdik.

Sonuç olarak ortaya masal tadında fotoğraflar çıktı. Siz de düğün fotoğraf çekimi için bize ulaşarak İzmir düğün fotoğrafçısı ekibinden randevu alın. Düğün fotoğraf çekimlerinizi ve save the date fotoğraf çekimleriniz için ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Murat Dutlu
+90 553 213 96 26

Yorum yaz