Alaçatı – Delikli Koy Düğün Fotoğrafları

Geçtiğimiz sezon izmir’de yapmış olduğumuz birbirinden güzel ve keyifli fotoğraf çekimlerinin adresi şüphesiz Alaçatı’dır.

İzmir’in bir çok noktasında izmir düğün fotoğrafları çekerken eğlenmenin yanı sıra keyifli saatler geçiriyoruz. Fotoğraf çekimi için gelen çiftlerin pek çoğu İzmir’li olmamalarına rağmen fotoğraf çekimlerini ve düğün albümlerini İzmir’de  ve yaptırmak istemişler.

Alaçatı yaz boyunca oldukça yoğun ve kalabalık olmaktadır. Pek çok çiftin aynı anda farklı sokaklarda fotoğraf çektirdiğini görmek de mümkündür.

Delikli koy düğün fotoğrafçısı

Alaçatı’nın Labirent gibi Butik Otellerinin arasında dolaşırken oldukça keyifli ve eğlenceli bir atmosfere şahit olacaksınız, labirent gibi sokaklar, begonvillerle bezenmiş evler ve bunların yanında pek çok farklı konsepte sahip cafe bizlere adeta bir açık hava stüdyonunu andırmaktadır.

Alaçatı‘nın sokaklarının yaz boyunca binlerce gelin geçtiğini söylemek mümkündür. Bu çiftlerin pek çoğu Alaçatı’nın güzelliklerini bilip düğün albümlerini bu güzel sokaklarda yapmak istemişlerdir.

Alaçatı bu konuda güzelliği ile gerek fotoğrafçıları gerekse düğün sahiplerinin dikkatini çekmiş durumdadır. Bu bağlamda Alaçatı’da fotoğraf çekimleri için İzmir Düğün Fotoğrafçısı olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

DELİKLİ KOY DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI

Delikli koy İzmir’in tarihi güzelliklerini bir tanesidir burada yapacağımız fotoğraf çekimleri ile albüme renk katacak ve harika fotoğraflar elde edeceğiz.

Delikli koy Alaçatı merkeze yaklaşık 15 dakikalık bir mesafede yer almaktadır. Alaçatı’ya oldukça yakın olması sebebiyle Alaçatı’da çekimimizi bitirdikten sonra Delikli Koy‘da birbirinden güzel fotoğraflar çekmek için yola çıkıyoruz. Gün batımını burada gerçekleştirerek güzel fotoğraflar elde ediyoruz. Böylece albümde birbirinden farklı konsepte sahip farklı sayfalar yer almış oluyor.

Alaçatı düğün fotoğraf çekimleri, alaçatı fotoğrafçı, delikli koy fotoğraf çekimleri, izmir düğün fotoğrafçısı
Delikli koy düğün fotoğraf çekimleri, delikli koy düğün fotoğrafçısı, delikli koy fotoğraf çekimleri
Alaçatı dış çekim, alaçatı düğün fotoğraf çekimleri, alaçatı fotoğrafçı, murat dutlu, delikli koy fotoğraf çekimleri, delikli koy düğün fotoğrafları

One Response

  1. Neslihan Aymaz 15 Ocak 2018 Send Reply

Leave a Comment