Balayı Fotoğraf Çekimi Çeşme / Alaçatı Merve&Gökhan

Düğün fotoğraf çekimi için Alaçatı tercih eden güzel çiftimizle harika bir çekim gerçekleştirdik. Çekimin düğünden sonra balayı sürecinde olması hem çiftimiz açısından oldukça rahat bir zaman hem de bizim açımızdan çok daha eğlenceli fotoğraflar çıkması adına önemli bir kriter oluşturdu. Alaçatı düğün fotoğrafçısı olarak güzel çiftimizle birbirinden harika fotoğraflara imza attık. İşte o fotoğraflardan birkaç tanesi..

Çekime başlamadan önce çiftimizle çekime saat kaçta başlayacağımıza ilişkin detaylı bir planlamayı birkaç gün önceden yapıyoruz. Planlama aşamasında çiftimizin yanında getirmesi gereken aksesuarlar, çekimden sonra sahil için beyaz elbise gibi farklı bir kıyafet kullanıp kullanmayacağı gibi detaylı bir bilgi alışverişi yapmaktayız. Ardından çekim günü çekim alanında buluşarak çekime başlıyoruz.

Alaçatı düğün fotoğrafları, balayı fotoğrafçısı
Alaçatı fotoğrafçısı, düğün fotoğrafları, delikli koy

Alaçatı Düğün Fotoğrafçısı

Çekime ilk önce sokaklarda başlayarak gelinlik ve damatlıkla fotoğraflar çektik. Bu süreçte birkaç farklı sokağı kullandık. Yaklaşık olarak 1,5 saat civarında sokaklarda çekim gerçekleştirdik ve çiftimizin enerjisi sayesinde oldukça renkli fotoğraflar ortaya çıkardık.

Alaçatı düğün fotoğrafları
Alaçatı fotoğrafçısı
Alaçatı düğün fotoğrafları, balayı fotoğrafları Alaçatı
Alaçatı dış çekim fotoğrafçısı fiyatları

İzmir düğün fotoğrafçısı ekibi olarak bizler çiftimizin güzel enerjisi ile deklanşöre bastığımız her an harika fotoğraflara şahit olduk. Sokaklardaki çekimimizin ardından sahil bölümü çekimi için çiftimizi oteline bıraktık ve kıyafet değişikliğinin ardından sahil için delikli koy düğün fotoğraf çekimleri için yola koyulduk. Delikli koy Çeşme’nin en güzel alanlarından birisi. Buraya geldiğinizde mutlaka görmeniz gereken bir alan. Hem sahili hem de kayalıkları ile oldukça cezbedici. Çiftimiz ilk kez Alaçatı’ya geldiği için onlara hem rehber hem de fotoğrafçı olarak eğlenceli çekimlerimize sahilde devam ettik. Delikli koyda sahil çekimleri ve gün batımı çekimleri ile çekimimizi sonlandırdık. Çekim boyunca ortalama 1143 harika fotoğraf elde ettik.

MURAT DUTLU
0553 213 96 26

Yorum var (2)

  1. Ekrem 24 Mart 2022 Send Reply
  2. murat 28 Mart 2022 Send Reply

Yorum yaz