Sultanlar Vadisi Düğün Fotoğrafçısı Urla

Sultanlar vadisi düğün fotoğrafçısı Urla sınırları içinde yer alır. İzmir merkeze yarım saatlik uzaklıkta yer alan bu alan düğün, nişan fotoğraf çekimi için oldukça elverişlidir. Yaz aylarında sıcak havalarda temiz havası, gölge alanları ve temiz doğanın içinde yer alan bu mekanda fotoğraf çekimi yaptırmak isterseniz örnek çekimlerimizi inceleyerek bizimle iletişime geçebilirsiniz. İzmir düğün fotoğrafçısı ekibi olarak düğün klibi, drone çekimi, düğün hikayesi gibi çeşitli hizmetimiz ile özel günlerinizi ölümsüzleştiriyoruz.

Sultanlar Vadisi Düğün Fotoğrafları

Sultanlar vadisi Urla
Urla sultanlar vadisi düğün fotoğrafları

Mekanın içerisinde göl ve iskele bölümü bulunuyor. Yaz aylarında gün ışığının dik açı ile geldiği zamanlarda iskele aşırı sıcak olduğu için çekim tercih etmiyoruz. Bu sebepler daha yumuşak ışığın olduğu saatleri tercih ediyoruz. Bu yüzden gün batımı saatinden 2-3 saat önce çekime başlayacak şekilde çiftlerin kendilerini hazırlamasını istiyoruz.

Mekan içerisinde kıyafet değişimi yapabileceğiniz oda mevcut. Bu odalarda çiftler fotoğraf çekimi için hazırlanabilir, kıyafet değişikliği yapabilir ve çekim için hazırlıklarını tamamlayabilir. Bu seçenek düğün sonrası ya da düğün öncesi fotoğraf çekimi yaptırmak isteyen çiftlerimiz için geçerlidir. Düğün günü çekim isteyen çiftler zaten kıyafetleri ile mekana geleceği için bu odalara ihtiyaç duymamaktadır. Düğün fotoğraf çekimi düğünden önce mi sonra mı?

Urla sultanlar vadisi ormanlık alan içerisinde yer almaktadır. Alan içerisinde çekime elverişli pek çok doğal alan mevcuttur. Ayrıca mekan tarafından çekim yapılabilmek adına hazırlanmış konsept bölümler de mevcuttur.

Urla sultanlar vadisi düğün fotoğrafları
Sultanlar vadisi düğün fotoğrafları
Urla sultanlar vadisi düğün fotoğrafları
Urla düğün fotoğrafları, Sultanlar vadisi düğün fotoğrafçısı

MURAT DUTLU
0553 213 96 26

Yorum yaz